iPhone 6 internet sorunu

schwaizen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Spor Tırmanış
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün telefonumun (iPhone 6) odamda internetin çekmediğini fark ettim. Ablamın ise telefonu iPhone 6S ve odamda 3 diş yani tam çekiyor. Bu sorunu nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun ve bir alay saçmalıklar ortaya çıkmadı iPhone 6'da gerçekten kullanmakta zorlanır oldum sürekli bir donmalar ani kapanmalar yıldırdı gerçekten beni.

93 pil sağlığı gözüküyor neredeyse hiç şarjda kullanmadım fakat artık gerçekten kullanılmaz oldu 1 saatlik kullanımda tamamen dolu olan sarj bitebiliyor oldu batarya 93 sağlıkta bu şekilde çalışıyorsa sıfır bir batarya ne kadar bir değişiklik sağlar ki.

93 pil sağlığı gözüküyor neredeyse hiç şarjda kullanmadım fakat artık gerçekten kullanılmaz oldu 1 saatlik kullanımda tamamen dolu olan sarj bitebiliyor oldu batarya 93 sağlıkta bu şekilde çalışıyorsa sıfır bir batarya ne kadar bir değişiklik sağlar ki.

6 Yıllık cihaz bir de ayrıca batarya altına yapışkanda koymamış olabilirler değiştirdiyeniz bir de telefoncular plakayı da koymuyorlar bu yüzden temassızlık yapıp kapanıyor olabilir.

Bence değiştirme vakti gelmiş en iyisi satıp yeni bir modele geçmeniz.

Geri
Yukarı