İphone 6 mı Yoksa Galaxy Note 4 Mü ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MP değerine bakıp kamerası hakkında yorum yapmıyorsunuzdur umarım. Çünkü güzel bir kamerası var.

Ya Samsung telefonların malzeme kalitesi hiç hoşuma gitmiyor. Note 3'ü görmüşsündür. Note 4 de ona benzer çıkacak. O kadar para verdiğin telefonun öyle olmasını ister misin ? Malzeme kalitesi olarak M8'in tırnağı bile olamaz.

Samsunga bulaşma. İsterse Note 10 çıksın, o lanet arayüzü 6 ay sonra yine kasacak. Yanlarındaki çerçeve sökülecek. Şuan bence en iyi tasarımlı cihaz HTC One M8. Arayüzüde gayet güzel. iPhone 6 Türkiyede çok pahalı olacaktır. Benim favorim Nexus 5 ve One M8. Android ve İOS çok farklı platformlar ve ne için istediğine bağlı. Ama normal bir ev kullanıcısı isen, bankayla işlerin yok ise İOS bi zaman sonra sıkacaktır. Çünkü ios kapalı bi kutu. Ama Android açık dünya, aklına gelebilecek herşeyi yapabilirsin, örneğin benim telefonumda altda tuşlar olmasına rağmen ekranın içinede tuş ekledim. :D Yani işşizliğin çözümüdür Android. Bence Android'e alışırsınız, yani çok karışık değil. Yavaş yavaş öğrenirsiniz, sonrada bi bakarsanız herşeyini biliyorsunuz. :) Ama Samsung'a bulaşmayın. Alıyorsanız HTC One M8 alın, kamera konusunada gelirsek o 4MP olduğuna bakmayın, o 4MP pisayadaki telefonlardan 4 kat daha iyi çekiyor. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sırf kılıfı için alınır o telefon. :D

Bahsettiğiniz çerçeve sökülmesi, arayüzün kasması gibi hadiseler ancak bilinçsiz kullanıcıların başına gelir, şahsen ben hiç birini yaşamadım Samsung marka telefonlarda. Note 4'ünde sızdırılan fotoğraflarını gördüm tasarım olarak epey güzel gözüküyordu, Note 4 düşünüyorsan telefonun çıkmasını bekle derim.

Samsung'un HTC One M8'e karşı olan artıları malzeme kalitesi yönünden olan eksinini bastırır derim. Eklemek gerekirse Samsung için çerçeven soyulur, sökülür sakın alma gibi öneriler bence çok yanlış, çünkü kullanıcıya göre değişir bu duvara sürtmüceksiniz ya :)

Teşekkürler, Htc ve diğer bütün önerileriniz için. Htc zaten hep aklımda olan bir telefondu. Note 4'ün çıkmasına çok az kaldı. Bekleyeceğim. Görünce net olarak karar verebilirim ancak.
Fakat @Egemen Android konusundaki korkularımı attım.
Çok teşekkürler.
Zamanınızdan çaldım hepinizin, bana zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen beklemen en iyi karar, ben de burda -Samsung alma çerçeven sökülür- tarzında önerileri görmüş oldum :)

Soyulur sökülür demedim zaten ben. Bana ait cümleler değil onlar. Öyle bir iddiam da yok. :) Ona açıklık getirelim önce. Sadece verilen paraya değmeyen bir malzeme kalitesi olduğundan bahsediyorum. Apple'dan kurtulup Android'in Apple'ı olan Samsung'a yönelmesini istemedim sadece arkadaşın. Ben uzak durmayı tercih ettim hep Samsung'dan.

Note 4 çıktığında görüp bak. Beğenirsen al tabii. Almadan önce HTC'yi de düşün ama mutlaka. Bu kadar HTC öneriyorum diye elimde M8 var zannedilmesin. :) Z2 kullanıyorum. Ancak elime alıp kullandığımda cidden farkı hissettim M8'de. G3 de var tabii. O da düşünülebilir.

M8'in kamerasını pekala övmüşsünüz. Peki bir şey sormak istiyorum. HTC ile çekilen fotoğrafa sonradan yakınlaştırıp bakmak istersem ne olacak?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı