iPhone 6 orijinal şarj kablosu

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim kablom biraz değil bayağı yıprandı. Yenisini almak istiyorum. Hangi siteden alabilirim? Ucuz olsun ve sadece kablo gerek. Herkese iyi sosyaller. (Başlıkta görmeyenlere, telefon iPhone 6.)
Not: Orijinal iPhone kablosu olmasa bile kaliteli bir iPhone kablosu olabilir

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an kadar 3-4 tane orjinal Apple şarj kablosu eskitmiş biri olarak Apple'ın kablosunu almanızı önermiyorum, hem çok pahalı hem de çabuk yıpranıyor. Şu an Awetron marka bir kablo kullanıyorum, Apple'ınkinden çok daha dayanıklı.

Nasıl kullandığına bağlı, 3-4 senedir o kulaklığı kullanıyorum, pahalı ama çok da rahat. Jak tarafındaki bağlantı yerindeki plastik ayrıldı ama kabloda hasar yok.

Nasıl kullandığına bağlı, 3-4 senedir o kulaklığı kullanıyorum, pahalı ama çok da rahat. Jak tarafındaki bağlantı yerindeki plastik ayrıldı ama kabloda hasar yok.
Biz kulaklık değil, şarj kablosu diyorduk ya :D
Şu an kadar 3-4 tane orjinal Apple şarj kablosu eskitmiş biri olarak Apple'ın kablosunu almanızı önermiyorum, hem çok pahalı hem de çabuk yıpranıyor. Şu an Awetron marka bir kablo kullanıyorum, Apple'ınkinden çok daha dayanıklı.
Gene de bilindik böyle örgü gibi sağlam ucuz önerebileceğiniz bir kablo var mı ?

Gene de bilindik böyle örgü gibi sağlam ucuz önerebileceğiniz bir kablo var mı ?
Kullandığım Awetron kabloyu önerebilirim, örgü değil fakat etrafında plastiğe benzer bir koruma var. İnternette aynı modeli bulamadım, Turkcell mağazasından almıştım ben. Yanlış hatırlamıyorsam 40 TL civarı bir fiyatı vardı.

Kullandığım Awetron kabloyu önerebilirim, örgü değil fakat etrafında plastiğe benzer bir koruma var. İnternette aynı modeli bulamadım, Turkcell mağazasından almıştım ben. Yanlış hatırlamıyorsam 40 TL civarı bir fiyatı vardı.
Peki yine bu fiyat civarında örgü tarzında bulma imkanım var mı ?

Sorun yok, önerebileceğiniz varsa buyurun.
Yok ama H&M'nin (biliyor musunuz bilmem ama bir giyim firması) örgü kabloları varmış, bir yakınımda var, pahalı bir şey de değil sanırım, uzun zamandır kullanıyor ama iPhone'daki orjinal kablo takılması gerekiyor bilgisayara takılırken, o zaman sıkıntı oluyormuş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı