İphone 6 plus ekran koruma jelatini

• Konuyu başlatan Shura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 7B
Benim bildiğim Buff Labs adlı bir marka var ve kullanıcıları gayet memnun. Çekiç darbelerine, demir topa bile dayanıyor. Yani en azından videolarında öyle testler var, firmanın kendinden çektiği video testleri bunlar. Fiyatı sanırım 60 TL idi. Sitesinden bakabilirsiniz.

Bende 6 plus var sadece ekran kısmına jelatin degilde plastik cam taktirdim fiyati 150 tl di. Tel dusse bile ekrandaki cam kirilir ama plus ekranina bisey olmaz. yani bence ekrani tamamen kaplamana gerek yok, sert jelatinlerden bulup oylede kullanabilirsin.

Bende 6 plus var sadece ekran kısmına jelatin degilde plastik cam taktirdim fiyati 150 tl di. Tel dusse bile ekrandaki cam kirilir ama plus ekranina bisey olmaz. yani bence ekrani tamamen kaplamana gerek yok, sert jelatinlerden bulup oylede kullanabilirsin.
Zaten bunlar tempered glass sertlerden yani. Ama 150 tl likle 30-40 tl lik arasında çok fark varmıdır bilmiyorum.

Zaten bunlar tempered glass sertlerden yani. Ama 150 tl likle 30-40 tl lik arasında çok fark varmıdır bilmiyorum.
Var, normal jelatinde telin ekrani cizilmez ama dustugu zaman kirilir. digerinde dustugu zaman en fazla jelatin catlar ekran hasar gormez. plus ta buyuk oldugundan dusme ihtimali yuksek korumayi ona gore almak lazim.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın ekranı bombeli cam olmasından dolayı ekran filmleri ekranı tam kaplamıyor. Ekran filmi olarak Spigen, PowerSupport gibi markaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca operatör bayilerinden de ekran filmi yaptırabilirsiniz. Ben iPhone 6 Plus'ta kırılmaz cam film kullanıyorum ve memnunum.

Attığım linkteki sanki tüm ekranı kaplıyor gibi. O yüzden sormak istemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

linktekiler tamamen kaplamıyor mu ? Bana mı öyle geliyor?
iloome iPhone 6 Plus 5.5in (Onyx Black) Screen Protector - Premium Tempered Glass : iPhone ürünün açıklamasındaki resimlerde de görülüyor gerçekten komple kapatıyor mu ?

@Silinen üye videodaki ekran filmi tam oturmuş denilebilir. Yine de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın bombeli cam olmasından dolayı boşluklar kalacaktır. Bir kılıf ile kullanırsanız ekran filmindeki boşluklar sorun değil.

@Silinen üye videodaki ekran filmi tam oturmuş denilebilir. Yine de iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın bombeli cam olmasından dolayı boşluklar kalacaktır. Bir kılıf ile kullanırsanız ekran filmindeki boşluklar sorun değil.
Peki bu ekran filminde diğerlerine göre daha az boşluk var değil mi ? Şuan kılıf kullanıyorum ama boşluğu tam kapatmıyor.Bu ekran koruyucudan alsam kılıf ile kullansam ekran boşluksuz korunmuş olur mu ? Diğerlerine göre daha az boşluk var ise siparişini vereceğim.

Videoda göründüğü kadarıyla boşluklar az görünüyör. Ancak tasarımdan dolayı bütün ekran filmlerinde boşluk kalıyor. Videodaki ekran filminde az da olsa boşluk var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı