iPhone 6 Plus Jailbreak ile hızlanır mı?

TurkuazGül

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
XFX RX5700XT 8GB
32GB RAM
Meslek
Yazar
Maddi sıkıntımdan dolayı uzun bir süre iPhone 6 Plus telefonuyla idare etmem gerekiyor. Geçen ay zor bela Jailbreak yapmayı başardım ancak telefonumda pek bir uygulama olmamasına rağmen bazen kafayı yiyor. Telefonu hızlandıran bir Tweak var mı? Ben araştırdım fakat bulamadım.

Bu arada telefon hızlandırma ile ilgili videolar izledim ve uyguladım fakat halen sorun yaşamaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maddi sıkıntımdan dolayı uzun bir süre iPhone 6 Plus telefonuyla idare etmem gerekiyor. Geçen ay zor bela Jailbreak yapmayı başardım ancak telefonumda pek bir uygulama olmamasına rağmen bazen kafayı yiyor. Telefonu hızlandıran bir Tweak var mı? Ben araştırdım fakat bulamadım.

Bu arada telefon hızlandırma ile ilgili videolar izledim ve uyguladım fakat halen sorun yaşamaktayım.

Hocam ben normal iPhone 6'ya Jailbreak yapmıştım. App Store dahi açılmıyordu. Bunlara Discord, Instagram vb. dahil. Ayrıca Oldubil'i kullanmanıza izin vermiyor ve Tosla'ya giriş yaparken cihaz Jailbreak'li olduğunu söylüyor ama girebiliyorsunuz.

Hocam ben normal iPhone 6'ya Jailbreak yapmıştım. App Store dahi açılmıyordu. Bunlara Discord, Instagram vb. dahil. Ayrıca Oldubil'i kullanmanıza izin vermiyor ve Tosla'ya giriş yaparken cihaz Jailbreak'li olduğunu söylüyor ama girebiliyorsunuz.
Kullandığın Jailbreak metodundan ötürü sorun yaşamışsındır. Ben Freya kullandım. Dediğin gibi Jailbreak uyarısı veriyor ama kullanabiliyorum şuanlık.

Hızlanmaz ki. Mod yaparsın o kadar. Mesela karanlık mod.
Kullandığın veya bildiğin karanlık mod var mı?

Checkrain kullandım. Herkesin Jailbreak yaparken kullandığı bir program.
Checkrain, iPhone 6 ve Plus modellerine gelen son güncellemeden ötürü kullanılmıyor ne yazık ki. Freya çalışıyor sadece ama her telefonda çalışmıyormuş sanırım.

Geri
Yukarı