iPhone 6 Plus mı yoksa Android'li iyi bir telefon mu?

batus798

Kilopat
Merhaba. iPhone 6 Plus 64 GB Gold almayı düşünüyorum ama özellikle note 4 hoşum gitti. Ama bilemiyorum sanki androidli bir telefon alınca iphone ve ios stabilliğini özliyeceğim gibi geliyor.

Şuanda iphone 4'üm var, jailbreakle zamanında bayağı ilgilendim ama malum iphone 4 miladını doldurdu. Sizce ne yapmalıyım?
Kararsız kaldım şimdiden teşekkürler.
(İmla hatası olduysa kusura bakmayın telefondayım.)

Edit: @Recep Baltaş abi ve @Ali Güngör abi sizin fikirleriniz gerçekten önemli benim için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Sony nin Xperia Z serisinden bir telefon seçmelisin. Ama bu sana kalmış hangi işletim sistemi hoşuna gidiyorsa onu seç.

Plus bildiğin gibi dikkat edilmezse bükülebilir. Sağlam bir kılıfla alacaksan Plus derim.
Kılıf olarak ne önerirsin abi ? iPhonelarla haşır neşirim ama kılıflarla aram yok çok :) Ve apple mühendis ilanı vermiş sanırım bu bükülme olayı için. Kaldı ki telefonu arka cebe koyup üstüne oturunca bükülmesi normal note 4 e bükülüyor. Teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Apple fanı değilim ben. Ama Android, iOS kadar kullanışlı değil. Bunu herkes kabul eder. iPhone'un yeni tasarımını da çok sevdim ben. Eskisinden daha iyi olmuş :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı