iPhone 6 Plus mı yoksa Android'li iyi bir telefon mu?

Sen Note 4'ü eline aldın mı kardeş ve ekranı inanılmaz güzel fiyatı 2200 sanırım. Bence ben Note 4 alırım. Ama sen bilirsin. Android kullanışlıdır ama Google Play dışında başka uygulama indirme virüslü olur. Eğer APK indireceksen ilk PC'ye yükle virüs taraması yap. Ben S3 aldım 3 aydır falan kullanuyorum. Şimdiye kadar 30 40 tane oyun indirdim. Sadece bir tanesi kastı. O da optimize edilmemiş. Ama sen bilirsin kulanacak olan sensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z3 ya da Note 4 e bakmanı öneriririm. Nedenine gelirsek iphonelar malum en düşük seviye donanımla iyi performans verme stratejisinde üretilen telefonlar. Ve pahalılar. Bütün iphonelarda sistem aynı ve kasma yok. Aşağı yukarı hepsinde işini görebiliyorsun, yani 4s ile 6 da yapabileceğin her şeyi neredeyse az performans kaybıyla yapabiliyorsun. E sistem aynı donanım az farklı, neden 800tl lere 4s almak yerine 2500-3000lere 6 veya 6 plus alasın? Aradaki donanım ve sistem farkı aradaki fiyat farkını vermeye değer cinste mi?
Biri bir işi 3 saniyede yapıyor 1i 2 saniyede. Biri %90 performans veriyo biri %80 diyelim. 1ine x tl veriyon 1ine 3 x. Zaten 6 plus alacaksan o ekranda ayrı ayrı 2-3 uygulama açman lazım note 4 gibi. Yoksa büyük ekranın esprisi kalır mı? Youtubede film izliyosun diyellim, kocaman ekran var ama mesajlar gelince filmi durduracan gidip bakacan. Bence note 4 al. İphone alacaksan da 5s al o paraya 128 gb mi oluyo artık neyse, rahat kullanırsın.

O kadar para verecen ama donanımda milim değişmeleri var, sistem hepsinde aynı. Ara yüz desen arada kalmış özelleştirmeden bir haber arayüz. Zengin çocuğu değilsen, telefondan beklentin sadece twitter facebook araşmak mesajlaşmak instagrama resim koymak değilse, çok amaçlı kullanacam, şu işimi yaparken bu işimi de aynı anda yapacam diyosan ve büyük ekranı cidden kullanmak istiyosan git note 4 al. Hatta g flex de alabilirsin. O da note 4 gibi ekranı bölüp kullanmana yarar. Yoksa ekranı bölemiceksen ne işine yarar büyük ekran?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı