iPhone 6 plus nasıl bozulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Olmayan pc

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ben mağazadan iPhone 6 plus 64 gb'i 3200 TL'ye satın aldım (arife günü). Fakat babamlar kutuyu açtıralım dedi. Kutuyu açtıktan sonra benim hevesim kaçtı. Daha sonra SİM kart kestirmeye bir telefoncuya gittik. Adam koruyucu jelatin yapıştıralım mı? Dedi. Ben olsam istemezdim. Fakat babam olsun dedi. Daha ben telefonu açmadım, bakmadım adam jelatini soydu, koruyucu jelatin yapıştırdı. Üstüne bir de söylemediğimiz halde telefonu açmış ve aktif etmiş. Eve telefonun kutusu açık olarak döndüm ve bütün hevesim kaçmıştı. Ve şimdi telefonumu severek kullanmıyorum. Onu yazılımsal olarak nasıl bozabilirim (telefon açılmaz vb).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bozmak yerine 7 veya 14 gün içinde iade etme hakkınız var. Onu kullanabilirsiniz.
Ben telefonu beğeniyorum. Fakat kendi hevesimle açmadım kutusunu. Başkaları açtığı için hevesle kullanmadım. O yüzden iphone 6 plus'umdan nefret ediyorum. Telefona yazılımsal zarar verirken benim yaptığım anlaşılmıcak ve kendi kendine olmuş gibi gözükçek.

Ben telefonu beğeniyorum. Fakat kendi hevesimle açmadım kutusunu. Başkaları açtığı için hevesle kullanmadım. O yüzden iphone 6 plus'umdan nefret ediyorum. Telefona yazılımsal zarar verirken benim yaptığım anlaşılmıcak ve kendi kendine olmuş gibi gözükçek.
Çok değişik fantezileriniz var gerçekten saygı duydum. Artı olarak birden çok antivirüs programı, oyunlar vb. indirin 4, 5 sayfayı bulsun hepsine aynı anda tarama yaptırın oyunları açın vs. bi ihtimal kaldırmaz ve çöker :D .

Kasko yapmazlar artık sanırım ama yapılıyorsa yaptırmayı dene. Sonra suya at, kır, istediğini yap sıfırını verirler. 100 TL masraf olur o kadar.

Vay be, iPhone 6 Plus'ı karşılayabilen, o kadar parası olan şanslı insanlardansın ama haline şükredeceğine sırf kutusunu açmadın diye bozma peşindesin he? Kusura bakma ama ben buna şımarıklık derim. Telefon elindeyse, sorunsuzsa kullan gitsin işte. Emin ol ki kutuyu sen açınca hayatında hiçbir şey değişmeyecek, sana bir şey katılmayacak ya da hayat kaliten artmayacak. Ayaklarınız yere bassın biraz.

Apple online sohbette bir genius ile görüs anlat olan biteni sana yol göstericektir yada direk apple care yi arayabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı