iPhone 6 Shazam "En az iOS 15 gerektiriyor" uyarısı

invisible01

Centipat
Daha fazla  
Selam herkese. Benim bir tane iPhone 6 telefonum var ve Shazam indirmek istediğim için denedim. En az iOS 15 gerektiğini söylüyor. Nasıl indirebilirim veya Shazam gibi bildiğiniz başka uygulamalar var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonunuzun IOS sürümünü güncellemeler yoluyla güncelleyin.

Selam herkese. Benim bir tane iPhone 6 telefonum var ve Shazam indirmek istediğim için denedim. En az iOS 15 gerektiğini söylüyor. Nasıl indirebilirim veya Shazam gibi bildiğiniz başka uygulamalar var mı? Teşekkürler.
Bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu deneyin. Jailbreak gibi işlemlerle de büyük ihtimalle olacaktır. Pek o konuda bilgili değilim açıkcası. Ama shazam gibi uygulamalara soundhound,midomi,musixmatch söylenebilir.

Hocam iPhone 6 (RESMI) olarak ios 15 desteklemiyor ki.

iPhone 6 güncelleme almıyor.

Bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu deneyin. Jailbreak gibi işlemlerle de büyük ihtimalle olacaktır. Pek o konuda bilgili değilim açıkcası. Ama shazam gibi uygulamalara soundhound,midomi,musixmatch söylenebilir.

Hocam iPhone 6 (RESMI) olarak ios 15 desteklemiyor ki.
Teşekkürler.

Hocam ben de iPhone 6 kullanıyorum ve artık güncelleme alamıyorum. Bu yüzden birçok uygulamayı kulanamıyoruz ve buna yapacak bir şey de yok, tek çare yeni telefon almak.

İphone 6 maksimum İOS 12 güncellemesi alıyor, daha fazlası olmaz. Bu tür daha yüksek İOS sürümü gerektiren uygulamaları eski telefonlara yüklemenin bence en güzel yolu daha yeni bir İPhone telefon bulup o telefona eski telefonunda kullandığın icloud ile giriş yapıp indirmektir. Bunu yaptıktan sonra eski telefonuna da indirme yapabilirsin. Yeni telefonu ise arkadaşlarından vs yardım alarak ulaşmak en mantıklısı.
Edit: Elimde İPhone 6 Plus var ve shazam yüklü, kullanabiliyorum

iPhone 6 maksimum iOS 12 güncellemesi alıyor, daha fazlası olmaz. Bu tür daha yüksek iOS sürümü gerektiren uygulamaları eski telefonlara yüklemenin bence en güzel yolu daha yeni bir iPhone telefon bulup o telefona eski telefonunda kullandığın iCloud ile giriş yapıp indirmektir. Bunu yaptıktan sonra eski telefonuna da indirme yapabilirsin. Yeni telefonu ise arkadaşlarından vs yardım alarak ulaşmak en mantıklısı.
Edit: Elimde iPhone 6 Plus var ve Shazam yüklü, kullanabiliyorum.

Çok mantıklı deneyeceğim.

@Quarced oldu hocam çok sağ olun.

Mesela ben ablamın İPhone 11'ini kullandım bunun için, şu an İPhone 6 Plus'ımda Facebook, Youtube, Youtube Music, Shazam, Ziraat Mobil, Hepsiburada ve Trendyol vs. yüklü. Normalde bunların hiçbirini İPhone 6'lara yükleyemiyoruz 😒...
Hocam bir şey soracağım bunu denetim merkezine ekleyebiliyor muyuz bilginiz var mı?

@Quarced oldu hocam çok sağ olun.

Hocam bir şey soracağım bunu denetim merkezine ekleyebiliyor muyuz bilginiz var mı?
Denetim Merkezine Shazam kısayolu tarzında bir şeyi mi eklemeyi kastediyorsun? Benim bu dediğime şu an bir göz attım, mümkün değil gibi gözüküyor...

Geri
Yukarı