iPhone 6 vs Galaxy s6

Benim ağzımdan iPhone 6 dünyanın en iyi telefonu diye bir laf çıktı mı? açıklayacak bir laf bulamadığından konudaki mesajımı bile okumamışsın. ''iPhone 6, 5S'e göre biraz daha iyi o konuda. Zaten iOS 9 ile de şarj süresi uzatılacak. Ben pek S6 önermiyorum. Çünkü telefonda RAM kullanımı 3 GB RAM'e sahip olmasına rağmen %90'ları bulabiliyor. Artı olarak cam kasasından dolayı az ısınsa bile eli yakacak düzeye geliyor. Samsung düşünüyorsan Note 4 öneririm. Her açıdan sıkıntısız ve sorunsuz bir telefon. iPhone 6 mı Note 4 mü diye sorarsan i6 kullanıcısı olarak Note 4 derim.'' Bak ben ne yazmışım. Şu zamana kadar kimseye iPhone 6 şu telefondan iyidir demedim. İhtiyaçlarına ve kullanım amaçlarına göre mesaj yazdım. İnternette aratıyorum, RAM sorunu diye çıkmıyor. Çevrende olduğunu nereden bileceğiz? onu yalan söylüyorsun veya söylemiyorsun. Ama bana internette adam gibi bir kaynak ve kanıt göster bu lafı söylemene dair. Ah cahil insanlar ah. Sizin gibiler yüzünden şu ortamdan soğuyorum ya. Bir şey söylüyorsun devamını getirmeden farklı şeyler üretmeye başlıyorsun.

Bir de şimdi forumda aramaya başlamış utanmadan söylediği şeyin altında kalmamak için iPhone 6 ile ilgili konuları.
Ben şimdi o gördüğüm konuyu nerden bulayım tekrardan? Ayrıca burda yalan borcum yok kimseye gördüğümü/duyduğumu dile getiriyorum.Asıl cahil olan sizsiniz ki daha doğru düzgün okuyup dinlemeden kendiniz çok biliyormuş gibi atlıyorsunuz hemen.Sizin gibiler yüzünden soğuyorum şu ortamdan demişsin, madem soğuyorsun girme. İphone 6 konusu mu arıyormuşum? Haha güldürme ya, neyse konu iyice baltalandı, konu sahibinden konusunu kirlettiğim için.

Uğraşcak adam arıyorsun ama çocuklarla uğraşcak vaktim yok, git yat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şimdi o gördüğüm konuyu nerden bulayım tekrardan? Ayrıca burda yalan borcum yok kimseye gördüğümü/duyduğumu dile getiriyorum.Asıl cahil olan sizsiniz ki daha doğru düzgün okuyup dinlemeden kendiniz çok biliyormuş gibi atlıyorsunuz hemen.Sizin gibiler yüzünden soğuyorum şu ortamdan demişsin, madem soğuyorsun girme. İphone 6 konusu mu arıyormuşum? Haha güldürme ya, neyse konu iyice baltalandı, konu sahibinden konusunu kirlettiğim için.

Uğraşcak adam arıyorsun ama çocuklarla uğraşcak vaktim yok, git yat.
Bak işte bildim ben. Kanıt bile atamadın. Bir fikirde bulunuyorsan insanların bunun hakkında ne diyeceğini de önceden hesapla. Çünkü insanlar her zaman yalanları yemez. Bana fanboy diyorsun, bana göre iPhone 6 dünyanın en iyi telefonuymuş. Dünyanın en iyi telefonu iPhone 6 dediğim bir mesajımı alıntıla sana helal olsun diyeceğim. Konuda bile iPhone 6 kullanıcısı olduğum halde Note 4 önermişim adama. Adama diyorum, RAM'in yetersiz olduğunu nerden biliyorsun, diyor ben biyerlerde gördüm çevremde falan var. Kanıt at diyorum. Üstüne ben araştırıyorum. Bir konu bile bulamıyorum. Bu arada verecek cevap bulamadın sanırım ki, yazacak mesaj bulamıyorsun. Neyse seni rapor ettim yanlış bilgilendirme yapmaktan. Artık yetkililer gereğini yaparlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bilirsiniz. Ama hazır 5S'den iOS sistemine alışmışken iPhone 6 almanız daha mantıklı. En azından memnun kalmasan bile denersin, içinde kalmaz keşke onu alsaydım diye. :)
İ5S'i 2-3 ay önce kullanmıştım yani 2 aydır aslında M9 kullanıyorum ö yüzden tam tersi olacak İOS alışmam biraz sorun olacak gibi bakalım :)

İ5S'i 2-3 ay önce kullanmıştım yani 2 aydır aslında M9 kullanıyorum ö yüzden tam tersi olacak İOS alışmam biraz sorun olacak gibi bakalım :)
M9'u ısınmasından şikayetçi olduğunuz için değiştirmek istiyorsunuz sanırım? :) iPhone 6 ve S6'yı kıyaslarsak, S6'nın cam kasası ısınmayı ele daha fazla iletiyor. Yani telefon normalde fazla ısınmıyor fakat kasa olarak çok sıcak. iPhone 6'da böyle ancak bu kadar değil. Ama hiç ısınmayan ve size ısıyı hissettirmeyen bir telefon istiyorsanız Note 4 alın. Her açıdan mükemmel telefon. Hem de şuan Android kullanıyorsunuz zorluk yaşamazsınız. :)

Batarya konusunda iPhone 6 S6' nın gerisinde. Ben S6' yı öneririm. Bende S6 almayı düşünüyorum zaten. S6 sadece Android 5.1 güncellemesi istiyor. Buradan Samsung' a da duyurulur. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı