iPhone 6 vs Galaxy S6?

Kayraa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ekim gibi yeni telefon alıcam inşallah. Şimdiden bakıyorum telefonlara. Samsung Galaxy S6, iPhone 6 arasında kaldım gibi. Sony Xperia Z3 düşündüm bi ara ama Sony'de 6 ayda bir yeni telefon çıkarıyor ondan dolayı eledim. LG G4 desem kamerası falan iyi ama dış görünüşünü sevmedim. Samsung Galaxy S6 da Samsung'u hiç sevmem ama S6 yine iyi gibi. Ama ben güvenmiyorum Samsung'a yine kasacaktır eminim. Güncelleme desteği hemen kesilecektir ona da eminim. Eee geriye bi iPhone 6 kaldı :D 6s çıkınca o ne kadar ucuzlar acaba bari onu alayım. Ya da önereceğiniz veya diyeceğiniz bir şey varsa yorumlarınızı bekliyorum canlar :D

Ios seviyorsanız Iphone alın, Android seviyorsanız Sony Xperia Z4'ü bekleyebilirsiniz ya da LG G4 alabilirsiniz fakat kesinlikle S6'yı aklınızdan dahi geçirmeyin.

Iphone 6 alabilirsin. 6S çıktığında 6 nın fiyatında 100 çok zorlarsak 200 TL gibi bir düşüş bekliyorum. Android alacaksan Z3+ da alabilirsin.

Hocam Samsung alacaksanız S6 yerine Note 5 alın. Performans ve ısı bakımından iyileştirmeler var ve daha güncel. S Pen de işinize yarar mutlaka. :)

S6'yı neden kötülüyorsunuz anlam veremiyorum. 3 aydır s6 kullanıyorum çok şükür bir sorun yaşamadım. Metal çok yakışmış s6'ya premium hissi veriyor. Çok eleştirilen Touchwiz gayet rahat ve stabil. Ve bu telefonda en çok beğendiğim kamerası. Şuan en iyi kamera olarak gösterilen LG G4. İnternette S6 ile LG G4'ün kamera karşılaştırmalarına bakın. (Technopat'ın youtube sayfasında var misal) İkisi arasında fark görülemiyor.

Bakın ben Samsung düşmanıydım. Hiçbir arkadaşıma aldırtmadım. Ama bende telefon almaya karar verdiğimde 5-6 aylık bir araştırma sonrasında Galaxy S6'ya karar verdim. Bakın önümde üst segment telefon olarak 5 seçenek vardı. HTC ONE M9, SONY XPERİA Z3+ APPLE İPHONE 6 VE 6+ SAMSUNG GALAXY S6.

-Isındığı ve kamerası kötülüğünden dolayı One M9'u ve Z3+ elemiştim. Artı şuanda bana çok kolaylık sağlayan parmak izi okuyucusu yoktu.
-İphone 6+ çok büyüktü, velhasıl bunu da eledim. (5.5 inch olmasına rağmen 5.7 inchlik Note 4'den büyüktü.)
-Geriye iki seçenek kaldı. iphone 6 ve galaxy s6. Açıkcası iphone 6 kullanmaktan korktum. Çok şık ve narin bir telefondu. Ekranın bombeli olduğu için yere düştüğü an kırıldığına şahit oldum.

Sonuç olarak gittim bir mağazaya elime S6'yı aldım hoşuma gitti. İnternette takibe aldım, fiyat olarak uygun bulduğum hepsiburada.com'dan satın aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dayanıklılık konusunda iPhone 6 daha iyi.

Samsung Galaxy S4 kullanıcısıyım. Samsung reklam ve abartı konusunda rakip tanımayabilir ancak bunlara inanma derim. Ben kendim çok sorun yaşadığım için sana Samsung alma diyeceğim.Bir başkası şimdilik(!) sorun yaşamamıştır al der orasını bilemem. Önerim iphone'dan yana. Hatta şubat civarı 6s almayı planlıyorum bir daha Samsung marka telefon mu tövbe.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dayanıklılık konusunda iPhone 6 daha iyi.

Bu videoyu da bi izleyin. Drop teste hangisi daha iyi görün.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı