iPhone 6 vs iPhone 7

iPhone 6 da kullanılabilir, ama artık alınacağını sanmam. iPhone 7'nin fiyatı yüksek geliyorsa ve iOS cihaz istiyorsanız iPhone 6s veya SE'ye yönelebilirsiniz. iOS cihaz zorunlu değilse o fiyatlara da gayet iyi Android cihazlar var.

Ios daha stabil olduğu için seçtim, iPhone 6 2000 TL. iPhone 7 3400 TL ciddi fark var. Android den tiksindim artık virüs cart curt hiçbir şey yapmadan çıkan şeyler. iPhone 6 nın ön kamera kalitesi yeterli mi ? Daha düne kadar, lenovo K6 note düşünüyordum çünki. SE modeli ise çok küçük iPhone 4 ve 5 andırıyor.

Ios daha stabil olduğu için seçtim, iPhone 6 2000 TL. iPhone 7 3400 TL ciddi fark var. Android den tiksindim artık virüs cart curt hiçbir şey yapmadan çıkan şeyler. iPhone 6 nın ön kamera kalitesi yeterli mi ? Daha düne kadar, lenovo K6 note düşünüyordum çünki. SE modeli ise çok küçük iPhone 4 ve 5 andırıyor.
O iOS daha stabil lafını iPhone 6 ile yutarsın hele iOS 11'i yüklersen. 2000-2500 arasında ithalatçı tarafında OnePlus 5, Mİ6, TR garantili olarak ise s7 var bu cihazlardan birini alırsan en azından S7 için hatta diğerleri içinde konuşabilirim ki (Mİ6 kamerası biraz şey yani o kadar da iyi değil gibi duruyor.) iPhone 7'den alacağın zevkden daha fazla zevk alırsın.

Saçma sapan uygulamalar telefona yüklenmese, bilinmeyen linkler açılmasa, telefona birazcık bakılsa, o saçma sapan reklamların hiçbiri çıkmaz merak etme sen.

O iOS daha stabil lafını iPhone 6 ile yutarsın hele iOS 11'i yüklersen. 2000-2500 arasında ithalatçı tarafında OnePlus 5, Mİ6, TR garantili olarak ise s7 var bu cihazlardan birini alırsan en azından S7 için hatta diğerleri içinde konuşabilirim ki (Mİ6 kamerası biraz şey yani o kadar da iyi değil gibi duruyor.) iPhone 7'den alacağın zevkden daha fazla zevk alırsın.
henüz betada olan ios 11 yüklersen stabil olmaz demek çok akıllıcaymış.iphone 7'de çok stabil sanki.

konuyu açan arkadaşım 6 ve 7 karşılaştırılmaz. iphone alacaksan 6s ve ya 7 al ben de ikisi arasında kalıp 7 almak durumunda kaldım ve memnunum şuan için.

iPhone 6 kullanan arkadaşlarım var,
Saçma sapan uygulamalar telefona yüklenmese, bilinmeyen linkler açılmasa, telefona birazcık bakılsa, o saçma sapan reklamların hiçbiri çıkmaz merak etme sen.
Kötü söz söylemek istemiyorum, nerden biliyorsunuz saçma sapan indirme yaptığımı ? PS dan indirme yaptığımdan sonra bile o dediklerinin hepsi çıkıyor. Bu konuda benden bilgili olamazsın. Bu konuda ben sadece farklarını sordum cevaplarınız bilgilendirici değil. 2800 amazon.de den bulunduğu için 7' yi tercih edeceğim. Bu arada android çi siniz sanırım.

İkisini karşılaştırmak çok doğru olmaz tabii. Hız farkını çok göremezsin ama kamera farkını bariz görürsün diye düşünüyorum. Bana sorarsan bi telefona o kadar para verilmez o ayrı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı