iPhone 6 vs Samsung Galaxy Alpha

Hasan Kılıç

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Bölümünde Okuyor
Samsung iPhone 6' ya denk ürün galaxy alpha modelini geliştirdi. Ben iPhone 6 alacakken çıkar çıkmaz, fakat Samsung'un böyle bir cihazını duyunca kararsız kaldım. Şu an ki cihazım iPhone 5s, sizce ios gibi bir mükemmel işletim sisteminden android'e geçmeli miyim? Ve ayrıca bu cihazların mAH durumları eşit seviyede 1800 mAH. Bu durumdan dolayı android çok fazla güç yediği için iPhone 6 cihazına yönelme gibi bir durum oldu kendimce. Sizce hangisini almalıyım?

Öncelikle şunu söylemeliyim; ios sana göre mükemmel bir işletim sistemi olabilir fakat herkes için mükemmel bir işletim sistemi değil.

Açıkçası galaxy alpha nın çok iyi olacağınıda düşünmüyorum.

Bence kesinlikle apple almalısın. Samsung'tan çok çektim ve çekenleri gördüm.
Bana göre ios'un tek kötülüğü kullanıcıyı çok kısıtlaması. Onun haricinde mükemmel.

Widget yok, uygulamalar için ayrı bölüm yok, ayarları açıyorsun hep temel ayarlar onun dışında hiç fazladan birşey yok, bluetooth bile seni kısıtlıyor sadece apple cihazlar arasında kullanılabiliyor. Her yerde bir kısıtlama var.

Bluetooth apple cihazlar arasında veri aktarımı olarak kullanılmıyor. Bluetooth sadece ses sistemleri ve kulaklık gibi cihazlarla iletişim kurmak için kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı