iPhone 6S 16 GB yeterli mi?

Merhaba şu anda Redmi Note 7 64 GB kullanıyorum, telefondaki sıkıntılar yüzünden satıp iPhone 6S almayı düşünüyorum 1200 civarına, o fiyata da 16 GB var. Oyun oynamayacağım toplamda indireceğim uygulama boyutu en fazla 2 GB olur. 16 GB bana yeterli olur mu depolamada sıkıntı çeker miyim? Sistem ne kadar yer kaplıyor? Kullananlardan yardım bekliyorum.

Not: Eski bir telefon olduğunu ve günümüz şartlarında 16 GB çöp olduğunu bende biliyorum. En fazla 2 sene beni götürsün yeter.
İphone 6 alma sürüm desteği yok artık.İos 14 çıktı İphone 6 hala İos 12 elinde kalır daha iyi bir android cihaz tercih edebilirsin.Note 7'nin sorunu nedir?

Merhaba şu anda Redmi Note 7 64 GB kullanıyorum, telefondaki sıkıntılar yüzünden satıp iPhone 6S almayı düşünüyorum 1200 civarına, o fiyata da 16 GB var. Oyun oynamayacağım toplamda indireceğim uygulama boyutu en fazla 2 GB olur. 16 GB bana yeterli olur mu depolamada sıkıntı çeker miyim? Sistem ne kadar yer kaplıyor? Kullananlardan yardım bekliyorum.

Not: Eski bir telefon olduğunu ve günümüz şartlarında 16 GB çöp olduğunu bende biliyorum. En fazla 2 sene beni götürsün yeter.

Satıp daha kötüsünü alma.

Onun ömrü 2019'da bitti ve telefonu durup durup sıfırlarsın alma

Bence üstüne biraz daha koyup Samsung Galaxy A11 alabilirsin üstüne 700 TL civarı birşey koyman gerek.Arkadaş geçen aldı çok memnun kasma donma sıfır.İstersen Huawei P serisi bir cihazda tercih edebilirsin Huawei Y serisi düşük fiyatıyla gözünü boyamasın lanet bir telefon.Bütçene göre daha düşük fiyatlı bir telefonda önerebilirim.

Ben iPhone 5S 16 GB kullanıyorum bana yetiyor depolaması. Ama tek bir sıkıntısı var arkadaşlarımla mesajlaşırken mseajlar geriden geliyor ve Instagram'ın ana sayfasına dönüp tekrar girmezsem telefon kapanıyor iPhone 6 s de var mı bilmiyorum.

Android de bezdirdi sürekli hayalet ekran sorunu çekmekten sıkıldım. Telefonu satmaya kalksan satamıyorsun bir de uğraş dur. Benim telefon 2 senelik. Tek güncel özelliği parmak okuyucusu olan iPhone 6S ile aynı fiyat.

Geri
Yukarı