iPhone 6s alınır mı?

Hocam 4B civarı fiyat isteniyor...
İkinci el alıyorsunuz sandım, kusura bakmayın. Ben şahsen yenilenmiş telefon almanızı tercih etmem çünkü parçalarıyla çok oynuyorlar ve sağlam olmuyor. Şikayetvar üzerinden bakabilirsiniz. Zorundaysanız alınabilir ama tek seçenek 6S mi yoksa başka seçenek var mı?

@566156 S7'den bile kötü olan 6S'in, S8'den daha iyi olduğunu savunmayacaksın umarım? S8, iPhone 7 ile birlikte çıkıp kesinlikle iPhone 7'den daha iyi olan bir cihaz.

İkinci el alıyorsunuz sandım, kusura bakmayın. Ben şahsen yenilenmiş telefon almanızı tercih etmem çünkü parçalarıyla çok oynuyorlar ve sağlam olmuyor. Şikayetvar üzerinden bakabilirsiniz. Zorundaysanız alınabilir ama tek seçenek 6S mi yoksa başka seçenek var mı?
2500 TL'ye ekranı küçük olsa yeter açıkçası.

@566156 S7'den bile kötü olan 6S'in, S8'den daha iyi olduğunu savunmayacaksın umarım? S8, iPhone 7 ile birlikte çıkıp kesinlikle iPhone 7'den daha iyi olan bir cihaz.
S7'den daha mı kötü? Şaka yapıyor olmalısın. 6s kullanan/kullanmış tanıdıklarım bu telefondan memnun. Yapılan şikayetlerin çoğu Apple düşmanları tarafından yapılıyor bunu belirteyim. Ayrıca batarya konusunda kötü sadece. Ben de kullandım ve memnunum. Kötü bir cihaz değil neden sevmiyorsun anlamadım.

S7'den daha mı kötü? Şaka yapıyor olmalısın. 6s kullanan/kullanmış tanıdıklarım bu telefondan memnun. Yapılan şikayetlerin çoğu Apple düşmanları tarafından yapılıyor bunu belirteyim. Ayrıca batarya konusunda kötü sadece.
6s'e kötü bir telefon dediğimi sanmıyorum? 6S kullananlar benim çevremde de var ve evet memnunlar ama Galaxy S7 Edge kullananlar da gerek ekranı, OIS desteği, daha iyi kamerası ve bataryası ile kesinlikle çok memnunlar ve 6S'ten daha iyi. Ayrıca burada S8 ile 6S karşılaştırılamaz, karşılaştırmakta saçmalıktan ibarettir.

Güvenilir bir yer olursa farketmez. Biz aynı şey sanıyorduk ikisini ama sanırım parça değişiminden dolayı yenilenmiş oluyor.🤔
Evet ama kullandıkları parçalar ucuz ve sağlam olamayabiliyor. İçinize sindiyse alabilirsiniz rahatlıkla, bir sorun çıkarsa iade edersiniz zaten. Benim önerim 2.500 lira bütçeyle ikinci elde telefonculardan kutulu, sağlam Galaxy S8 veya sahibinden zorda olsa S9 almanız.

Geri
Yukarı