iPhone 6s alınır mı?

6s'e kötü bir telefon dediğimi sanmıyorum? 6S kullananlar benim çevremde de var ve evet memnunlar ama Galaxy S7 Edge kullananlar da gerek ekranı, OIS desteği, daha iyi kamerası ve bataryası ile kesinlikle çok memnunlar ve 6S'ten daha iyi. Ayrıca burada S8 ile 6S karşılaştırılamaz, karşılaştırmakta saçmalıktan ibarettir.
S7'nin kronik sorunu olduğunu biliyor musun peki? Ekran sorunu var.

6s'e kötü bir telefon dediğimi sanmıyorum? 6S kullananlar benim çevremde de var ve evet memnunlar ama Galaxy S7 Edge kullananlar da gerek ekranı, OIS desteği, daha iyi kamerası ve bataryası ile kesinlikle çok memnunlar ve 6S'ten daha iyi. Ayrıca burada S8 ile 6S karşılaştırılamaz, karşılaştırmakta saçmalıktan ibarettir.

Evet ama kullandıkları parçalar ucuz ve sağlam olamayabiliyor. İçinize sindiyse alabilirsiniz rahatlıkla, bir sorun çıkarsa iade edersiniz zaten. Benim önerim 2.500 lira bütçeyle ikinci elde telefonculardan kutulu, sağlam Galaxy S8 veya sahibinden zorda olsa S9 almanız.
Buradaki telefoncular biraz fırsatçı hocam açıkçası. Sahibinden'e de güvenemiyoruz maalesef. Easycep,Teknosa vb. yerlerde en azından bir kurumsallık var. Bir sıkıntı çıkarsa Tüketici Haklarına başvururuz.

S7'nin kronik sorunu olduğunu biliyor musun peki? Ekran sorunu var.
Temiz kullanırsan neden olsun? S7-S8-S9 cihazlarında kronik bir sorun evet ama dikkatli ve güzel kullanılırsa bu sorun olmuyor ve ben Sahibinden üzerinden bir çok temiz ilan gördüm.

Buradaki telefoncular biraz fırsatçı hocam açıkçası. Sahibinden'e de güvenemiyoruz maalesef. Easycep,Teknosa vb. yerlerde en azından bir kurumsallık var. Bir sıkıntı çıkarsa Tüketici Haklarına başvururuz.
Anladım hocam, işinizi sağlama almak en iyisi o halde. Şimdiden hayırlı olsun diyelim :) Gelişmeleri paylaşmayı unutmayın.

Bu arada alacağınız ürünün linkini atabilir misiniz?
Bu iki linkten birinden almayı düşünüyoruz:

Easycep biraz daha pahalı ama mükemmel kategorisinde satılıyor en azından net bir bilgi var.

Alacağımız kişi için önemli olan ekranının küçük olmasıydı sadece. Biraz araştırma sonucu iPhone 6S ile karşılaştık. Bütçemiz 2500 TL civarı.

Telefonu alacağımız kişi sadece WhatsApp, Facebook, Instagram vb. kullanacak, ara sıra internete girip bir şeylere bakacak.

iPhone 6S ikinci el 2000 TL civarı Teknosa'da satılıyor şu an, alınır mı? Yoksa bütçemize uygun ekranı küçük olan tavsiye ettiğiniz, markası Xiaomi ve alt markaları olmamalı, başka cihazlar var mı?

6S günlük kullanım için hala daha alınabilir bir cihaz. Ama S8 gibi telefonlarada bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı