iPhone 6s alınır mı ?

FratBycmn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İSTANBUL/ÜMRANİYE
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
İyi günler, telefonum bozuldu ve şuan da telefonum yok. Samsung ( S serisini sürekli olarak kullandım )almayı düşünmüyorum. Sizce iPhone 7 64 GB 3,500TL olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
7'de kronik sorunlar olur ben normal birinin 1.5 yıl 7S^'i bekleyeceğini sanmıyorum çok saçma. Bu yüzden insanları boş boş yönlendirmek oldukça saçma. Siz 6S Plus alın, rahatınıza bakın. 7'de sorunlar olacaktır illaki. iPhone 6S 64 gb :)

3.500 civarında bütçeniz var ise note 7 almalısınız. İris tarama ve snapdragon 821 gibi üstün özellikleri var.

S olmayan serilerde problemler oluyor ıPhone'da. 7S i bekle derim ama çok bekleyeceksin. Eğer çok hava atmıyorsan 6S i al geç. Zaten donanımsal çok ciddi fark olmaz

Biraz bekleyi ver kardeşim ama iphone 7 değilde 7s modellerini almanı tavsiye ediyorum. Düz sürümde gelişen sorunlar S serilerinde ortadan kalkmış ve daha donanımlı bir biçimde satışa sunuluyor. Acele etmesen fena olmaz ve android almanı asla önermiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı