IPhone 6S alınır mı?

Danotella

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Daha fazla  
Bütçem 6s'e yetiyor. Pil ömrü falan diyorlar fakat telefonda oyun oynayan biri değilim. İnstagram, Facebook vb. kullanan biriyim. Arkadaşımdan alıp 1 2 saat kurcaladım çok hoşuma gidiyor zaten iPhone. Almamda sakınca var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanıyorum. Şarj olarak yeterli geliyor, internette surf yaparken şarj hızlı bitiyor tabii. Instagram, netflix gib applerde şarj 4-5 saat boyunca götürüyor. Almanı tavsiye ederim.

Performansı sizi üzebilir. 3 GB RAM'li bir Iphone şart oldu diyebilirim artık. Iphone 7 Plus altında modelleri önermek istemiyorum, 6S kullanan arkadaşlar güncel performansı hakkında bilgi verirlerse daha iyi olur.

Performansı sizi üzebilir. 3 GB RAM'li bir Iphone şart oldu diyebilirim artık. Iphone 7 Plus altında modelleri önermek istemiyorum, 6S kullanan arkadaşlar güncel performansı hakkında bilgi verirlerse daha iyi olur.
Arkadaşın telefonunda 1,2 oyun oynama şansım oldu bir sorun görmedim.

IPhone telefonları genelde tekli çekirdek performansı yüksek telefonlardır. Yani grafik ve oyunlarda yüksek performans verirler. Fakat pek oyun oynayan biri değilseniz aynı fiyata çok daha iyi bir telefon alırsınız.

3 GB şart mı oldu? 6S pili yeni olması koşuluyla gayet hızlı bir telefon.

Günlük kullanımda 7 Plus ve 8'ten hiçbir farkı yok diyebilirim. 3 telefonu da bizzat kendim test ettim. Uygulama açılış süreleri aynı.

3 GB şart mı oldu? 6S pili yeni olması koşuluyla gayet hızlı bir telefon.

Günlük kullanımda 7 Plus ve 8'ten hiçbir farkı yok diyebilirim. 3 telefonu da bizzat kendim test ettim. Uygulama açılış süreleri aynı.
Yeni IOS sürümünün 6S'i kılpayı dahil ettiğini düşünürsek birdahaki güncellemeyi alacağı da meçhul. Ne kadar iyi olursa olsun güncel telefonlara yönelmek uzun vadede daha mantıklı bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı