1.550 TL iPhone 6S Alınır mı?

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.

Yeni bir telefon almayı düşünüyorum fakat şöyle bir olay ile karşılaştım. Sahibinden.com'da bazı hesaplar var; bu hesaplar Sahibinden.com tarafından verilmiş olarak 2. yıl, 4. yıl gibi ibarelerine mevcutlar. Bu hesaplarda bazı telefon markaları satılıyor, iPhone 6S, 6S+ daha üst modelleri vb. veya Samsung Galaxy S7, S7+ ve daha üstü modelleri. Lakin, fiyatlara baktığınızda normal kendi fiyatlarından biraz daha düşükler ve nedenini merak edip, mağazaya mesaj attığımda; "Yurtdışı" diye bir cevap geldi. Karşılık olarak, "Kaydı yapıldı mı?" diye sorduğumda "Evet" diye bir yanıt aldım.

Şimdi arkadaşlar, açıklama kısmına baktığımızda 2 ay değişim garantisi + normal 2 yıl garanti bile verebileceklerini, hatta sonradan iadenin bile mümkün olduğunu söylüyorlar. Bazıları kapıda ödeme de kabul ediyor ve mağazaya göre değişkenlik gösteriyor bu.

Ne dersiniz? Tercih etmeli miyim, güvenmeli miyim? Mantıklı geldi çünkü kafama yattı olay.

Buyurun link; Sıfır Siyah Apple iPhone 6S Cep Telefonu sahibinden.com'da - 497202000

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşündüm biraz da, mantıksız geldi. Ayrıca bu tür ilanlar GET satış da sunmuyorlar. Vazgeçtim bende.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı