iPhone 6S Buff Ekran Koruyucunun Çizilmesi

damib56462

Hectopat
Sitesinde çizilmeye karşı dayanıklı olduğunu söylüyor, ama aşırı derecede çiziliyor. Yanında verdikleri mikrofiber bez bile çizdi. Alalı yaklaşık 6 ay geçti, telefonu çok temiz kullanmama rağmen nasıl bu kadar çizilebildi, anlamıyorum. Kullananlar arasında bu sorunu yaşayan var mı, yoksa benimki mi sorunlu?

Sitesinde çizilmeye karşı dayanıklı olduğunu söylüyor, ama aşırı derecede çiziliyor. Yanında verdikleri mikrofiber bez bile çizdi. Alalı yaklaşık 6 ay geçti, telefonu çok temiz kullanmama rağmen nasıl bu kadar çizilebildi, anlamıyorum. Kullananlar arasında bu sorunu yaşayan var mı, yoksa benimki mi sorunlu?
Seninki sorunlu değil kardeşim. Buff'un kronik sorunu bu. 60TL ye aldığım kağıt 10 tl lik 5 tl liklerden daha çok çiziliyor resmen harita gibi ekranım. Aldığım ürün orijinal bu arada.Buff hayal kırıklığına uğrattı beni de.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı