iPhone 6s için Deji batarya alınır mı?

bberatz_

Decapat
iPhone 6s için Deji batarya alacaktım (2200mAh), aranızda kullanan var mı? Memnun musunuz? Ortalıkta orijinal diye dolasan iPhone bataryalarından iyi midir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben iPhone 6 için olan 2200mAh bataryasını kullanıyordum telefonum bozulana kadar. Gayet kaliteli bir batarya hiç bir sıkıntısını derdini görmedim. Günün sonunda halen %40-%50 şarjım kalıyordu. Eski bataryamda ısınma sorunu vardı (orijinal Apple bataryası) lakin bunda öyle bir sıkıntı da yaşamadım.

Orjinal bataryasına oldukça yakın performans sergilediğini söyleyebilirim. Tabi kullanıma bağlı batarya verimliliği de düşebiliyor zaman içerisinde. Ama tercih edebilirsin gönül rahatlığı ile. Orjinal batarya fiyatı ile karşılaştırdığın zaman; fiyat/performans oranını daha iyi anlarsın.

teşşekür ederim ilginiz icin benim bataryamın verilerine baktıgım zaman normalde 1700 olan batarya kapasitesi 1200'e kadar düşmüştü bende simdi siparis verdim yanında açması icin kit de göndermeleri ayrıca hoşuma gitti acıkcası teşşekurler tekrardan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı