iPhone 6S Deji Batarya Nasıldır?

Yago

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Front End Developer / Profosyonel Powerlifting Sporcusu
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Deji batarya kullanıyorum. Gayet memnunum. Piyasadaki sahte bataryalar arasında orijinal aramaktansa Deji alıp kafanız rahat kullanın.

Kendiniz değiştirecekseniz problem yaşayabilirsiniz batarya değiştirmek çok riskli bir iştir bunu unutmayın garantisi yoksa dahi Apple'dan bir fiyat isteyin ya da yetkili bayilerinden fiyat alın bir sürü pil seçeneği var piyasada fakat üzerindeki sertifikaların bazıları sonradan yapıştırma olabiliyor. Elinizde telefon patlamaması için garantiyi kullanmanızı tavsiye ederim.

Kendiniz değiştirecekseniz problem yaşayabilirsiniz batarya değiştirmek çok riskli bir iştir bunu unutmayın garantisi yoksa dahi Apple'dan bir fiyat isteyin ya da yetkili bayilerinden fiyat alın bir sürü pil seçeneği var piyasada fakat üzerindeki sertifikaların bazıları sonradan yapıştırma olabiliyor. Elinizde telefon patlamaması için garantiyi kullanmanızı tavsiye ederim.

Tecrübem mevcut parça değişiminde.
Deji batarya kullanan ve memnun olan çok kişi var. Henüz şikayeti olan birini görmedim açıkçası.

Bende baktığımda baya yorum olumluydu ama yine de emin olmak istedim.
Ben de Deji batarya kullanıyorum. Gayet memnunum. Piyasadaki sahte bataryalar arasında orijinal aramaktansa Deji alıp kafanız rahat kullanın.

İphone 4s'e almıştım. Çok memnun kalmıştım. Tornavida seti de geliyor hem yanında.
Mucize Batarya Deji Kapıda ödeme imkanı da var.

Cevaplarınız için teşekkür ederim Hepsi Burada üzerinden almaya karar verdim.

Açıkçası bilmek zor İnternet üzerinde orijinal diye satılan çok batarya var.

Ek olarak cihazımın amerika cihazı olmasından dolayı garantiden yararlanamadığımı yazımda belirtmiştim. Garanti dışı fiyat alamıyorum en son benim telefon modelime parça gelmiyordu Apple ile konuştuğumda demişlerdi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı