iPhone 6S için Deji Batarya Nasıldır?

Iphone 6s fiyatları uygun geldi. Günlük kullanım da herhangi bir sorun yaşıyor musunuz? Hala güncelleme falan geliyor değil mi ya da kronik bir sorunu yoktur umarım internet de fiyatları baya uygun geldi.
Halen iş görür. Ios 14 alacak. Alınır.
Ben DEJİ’nin kendi sitesinden almayı tercih ettim yanlış hatırlamıyorsam iade garantisi vs vardı.
Orijinale en yakın performans gösteren muadil bataryayu Baseus veya IFixit‘ten alabiliyormuşsunuz.

Arkadaşlar iphoneların bataryası neden şişmiyor bilen var mı? Dİğer markaların orjinalde olsa şişiyor birkaç yıldan sonra. Deji aldım diyelim ilk yılda şişerse bunun kırabileceği bir kapakta yok direk ekranı kırar. Arkadaşın samsung J5 te şişince arka kapağı çatlattı batarya. Bu nedenle iphone da yan sanayi bataryaya mesafeliyim. Iphone a yan sanayi takıpta şişme sorunu yaşayan veya yaşamayan var mı?

iPhone 6S kullanıyorum internetten fotoparçadan batarya aldım 3 hafta oldu şu anlık memnunum 120 TL'ye aldım. Dejinin pek iyi olmadığını çok fazla duydum tavsiye etmem heleki yüksek bataryalı olanını.
Merak edilirse zaman geçtikçe tecrübelerimi yazarım.

Merhaba. Ben de aynı bataryadan almayı düşünüyorum. Tecrübelerinizi, kullanımınızı yazar mısınız rica etsem?

Merhaba. Ben de aynı bataryadan almayı düşünüyorum. Tecrübelerinizi, kullanımınızı yazar mısınız rica etsem?
Merhaba 10 gün önce alıp taktım çok memnun kaldım gerçekten. 2200 mah olanı taktım. Yalnız önceki pili çıkarmak kolay olmayabilir bilginize.
Orjinal bataryasını kullanmanı tavsiye ederim.
Orjinal için apple servis noktasına gidip nazlarını çekmek gerekiyor hocam. Deji iş görüyor emin olabilirsiniz.

Merhaba 10 gün önce alıp taktım çok memnun kaldım gerçekten. 2200 mah olanı taktım. Yalnız önceki pili çıkarmak kolay olmayabilir bilginize.

Orjinal için apple servis noktasına gidip nazlarını çekmek gerekiyor hocam. Deji iş görüyor emin olabilirsiniz.

ben fp pro batarya için sormuştum o yeni çıktı merak ettiğim bir batarya ama saolun cevabınız için yine de :)

orjinal batarya 320 lira o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum

Bende de deji batarya var 6 aylık bir ömrü var bence şu anda da kullanıyorum eski performansından eser yok. Birde takıntılı biriysen pil sağlığı kısmı hep 100 olarak kalıyor. Batarya durumunu göremiyorsun.
KONU ESKİYMİŞ NEDEN HORTLATTINIZ BUNU. 😂

15.03.2019'da 6S telefonum için satın aldım ve şu an halen kullanmaktayım. Benim gözlemim 2200 mAh olması normal pile göre çok uzun kullanım sağlamıyor çünkü pilin kalitesi orijinali gibi değil sebeple mAh değerini yükselterek orijinal pile yakın bir kullanım performansı yaşatıyor. Her pilin belirli bir ömrü var ben 2017 şubatından teli aktif kullanıyorum 2.5 seneden sonra günde 2 defa şarj etmek zorunda kalıyorsun 3 sene ve üzerinde artık pil 5 6 saati zor çıkarır hale geliyor (kullanıma bağlı olarak bu süre değişkenlik gösterecektir.) bu sebeple belirli aralıkta yine pili değiştirmek gerekecek tabii o zamana kadar telefonu yenilemez isen :) ayrıca ben orijinal pili taktırmak istedim fakat yurtdışından geldiği için Türkiye'de servis desteği alamadım :( eğer imkanın ve durumun müsait ise orijinalini almanı ederim yok eğer yan sanayi alacaksan hepsi birbirinin aynısı ve her satıcı orijinal sattığını söylüyor fakat bu yalan çünkü Apple yedek parçalarını dışarıya vermiyor (sanırsam bu değişti bazı bölgelerde artık orijinal parça desteği verecek araştırmak lazım) bu sebeple fiyat performans odaklı bir pil alman daha mantıklı olacaktır.

iPhone 6S kullanıyorum internetten fotoparçadan batarya aldım 3 hafta oldu şu anlık memnunum 120 TL'ye aldım. Dejinin pek iyi olmadığını çok fazla duydum tavsiye etmem heleki yüksek bataryalı olanını.
Merak edilirse zaman geçtikçe tecrübelerimi yazarım.
Hocam mesajınızdan bu yana 9 ay geçmiş Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Hocam mesajınızdan bu yana 9 ay geçmiş Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Hala kullanıyorum pil performansı %100 şuan kullanımda herhangi bir sıkıntı yok mesela orijinal batarya 12 saat video izletiyorsa bu 10 saat yani pek bir fark yok aslında ısınma orijinal batarya gibi farkı yok, Şuan gayet memnunum tavsiye edermiyim diye sorarsan tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı