iPhone 6S için iOS 14 veya 13 yüklenmeli mi?

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Selam ben 6S kullanıyorum iOS 15.0 kullanıyorum. iOS 15.3'e almak istiyorum. Beta bu zamanında almadım şimdi de çekiyorum ama kasarmı veya performansı düşer mi bilmiyorum o yüzden 14'e almak istiyorum sizce 14'e almak mantıklı mı ya da bu 6S tüm iOS 15'lerden en uygunu hangisi olur sizce.

14'e alamazsın. İmzaları kapanalı yıl oldu.

ipsw dosyasını bulup kurmaya kalksan bile Apple serverları tarafından etkinleştirilmez telefon.

Edit: Konu hakkında hiçbir bilgisi olmayanların da cevap yazması artık iyice dayanılmaz bir hal almaya başladı.

Ne yapacağım peki ne zmn açılır?

Hiçbir zaman açılmaz.
iOS 14 çıkalı neredeyse 3 yıl olacak bu kadar eski bir sürümün imzalaması açılmaz.
Şu anda telefonunuzu yükseltmekten başka şansınız yok şu anki iOS sürümünde de kalabilirsiniz.
Zaten alacağınız güncelleme maksimum iOS 15.7 daha üstünü yapamazsınız.

Hiçbir zaman açılmaz.
iOS 14 çıkalı neredeyse 3 yıl olacak bu kadar eski bir sürümün imzalaması açılmaz.
Şu anda telefonunuzu yükseltmekten başka şansınız yok şu anki iOS sürümünde de kalabilirsiniz.

Peki hocam. Ben mesela direkt 15.7 değil de 15.3 vb alamaz mıyım?

Hiçbir zaman açılmaz.

Hocam bir de ben birşey buldumda ITunes'le olur mu?

Son düzenleme:
Tabii ki iTunes ile güncelleyebilirsiniz.
Fakat 15.7 yerine 15.3 sürümüne güncelleme konusunda bilmiyorum.

Hocam anladığım kadarıyla istediğim iOS sürümünü indireceğim tek ITunes'le kuracağım değil mi ama normalde kurulmayan sürümler neden ITunes'le kuruluyor anlamadım.

Selam. Ben iOS 15 beta galiba tam bilmiyorum kullanıyorum işte, ama artık memnun değilim. Değildim ama artık can sıkıyor, sizce iPhone 6S için bir iOS 13 veya 14 sürümü önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı