IPhone 6S ile Samsung Note 7 takas edilir mi?

Kubilay Ertekin

Hectopat
Yer
Tekirdağ/Saray
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Soru başlıkta açık bir şekilde belirtildi, kullananlardan öneri istiyorum iPhone 6S var açıkçası iPhone’ların klasik batarya ve Wi-Fi gibi sorunlarından çok sıkıldım. Ekranı hafif çatlak ama ölü piksel olmayan çatlağı dış ekranda olan dolayısıyla dokunmatik sorunu olmayan Note 7 ile takas mantıklı mı?

Soru başlıkta açık bir şekilde belirtildi, kullananlardan öneri istiyorum iPhone 6S var açıkçası iPhone’ların klasik batarya ve Wi-Fi gibi sorunlarından çok sıkıldım. Ekranı hafif çatlak ama ölü piksel olmayan çatlağı dış ekranda olan dolayısıyla dokunmatik sorunu olmayan Note 7 ile takas mantıklı mı?
Alacağın Samsung Note 7'ye bağlı.

telefonumun herhangi bir problemi yok, ekran kırılmıştı değiştirdim yan sanayi o kadar. Tamir gördü kısaca, bataryası da değişti aynı şekilde. Alacağım Note 7'nin ekranı çatlak ama çatlaktan dolayı herhangi bir dokunmatik problemi yok, ekranı değiştireceğim zaten. Ancak demek istediğim şu ki; kamera performansı, sistem performansı nasıl? açıkçası 256GB depolaması var kendi hafızası ile 300e çıkıyor ortalama, İPhone'um iste 32GB, sizce hangisi daha mantıklı; arkadaş İPhone kullanmak istediği için takas düşünüyormuş, bende sıkıldım açıkçası Note 7 gayet sağlam duruyor ekranı dışında, ancak donanım olarak telefondan pek anlamıyorum, birinin kontrol etme şansı var mı?

Note 8 ve ya S8 olsaydı geç derdim de, Note 7 için pek gerek yok. Güncelliğini de yitirmiş bir model. 6S kullanan birisi nasıl Iphone 7 modeline geçmesi gereksizse Note 7 içinde aynı şey geçerli. Sonuç olarak S7 serisi ve Note 7, Iphone 7 serisinin rakipleri.

Edilmez çünkü Note 7'ler bomba gibiler cidden patlıyorlar(Note 7 Fan Edition hariç) ama fan edition'sa alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı