iPhone 6S iOS 11 Şarj Süreleri

Xurmirac

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | RTX 3060Ti
Arkadaşlar iPhone 6S kullanıcılarının şarj sürelerini merak ettim. Tam şarjdan sonra ayarlarda ki kullanım süresini en fazla kaç alabiliyorsunuz? Benim ortalamam yoğun veya normal kullanımda 5,5 saat 6 saat arası. iPhone 7 kullananların daha uzun şarj süreleri aldığını duydum.

iPhone 8 de 7 ile çok benzer sonuç veriyor. Hepsi gayet kötü değerler. iOS 11.4 ile düşmüş sanırım. Ben cihazı aldığımda 11.4 vardı zaten. 12'yi bekliyoruz...

Biraz araştırdımda sanırım iPhone modellerinin arasında en düşük şarj süresini veren telefon 6S gibi gözüküyor.

Arkadaşlar iPhone 6S kullanıcılarının şarj sürelerini merak ettim. Tam şarjdan sonra ayarlarda ki kullanım süresini en fazla kaç alabiliyorsunuz? Benim ortalamam yoğun veya normal kullanımda 5,5 saat 6 saat arası. iPhone 7 kullananların daha uzun şarj süreleri aldığını duydum.

Yok ya keşke uzun olsa bende 8 var kullanım süresi en fazla 6:30 ortalama olarak 6 saat alıyorum daha uzun bir süre alamadım. Bende bu sorundan şikayetçiyim, her yerde konu açıyorum.

Yok ya keşke uzun olsa bende 8 var kullanım süresi en fazla 6:30 ortalama olarak 6 saat alıyorum daha uzun bir süre alamadım. Bende bu sorundan şikayetçiyim, her yerde konu açıyorum.
Anladım. Normal kullanımda gerçekten sabahtan akşama bir tur daha şarj etmek zorunda kalıyoruz.

Merhabalar,
11.4 güncellemesi ile şarj sürelerin de ciddi bir azalma söz konusu oldu.Şu anda iOS 12 beta sürümünü kullanıyorum.Beta olduğu için şarj sorunu tam anlamıyla çözülmüş değil ancak nihai sürümde bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum.

Ben daha önce iOS 7 zamanında iOS bir cihaz kullandım, şimdi kullanmaya direkt olarak iOS 11.4 ile başladım. Daha önceleri şarj süreleri daha uzun muydu?

Ben o zamanlar pil durumuna hiç bakmadım ama o zaman kullanan diğer arkadaşlar daha uzun oldugunu söylüyor, mesela 7:30 8 saat gibi süreler alıyorlarmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı