iPhone 6s iOS 15.5'e güncellenmeli midir?

Carnower

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, elimde iPhone 6s model bir telefon var ve şu an iOS 13.4 kurulu. Sizce iOS 15.5 versiyonuna güncellemeli miyim, yoksa 13.4 kullanmaya devam mı etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. Telefon 64 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam dostlar, elimde iPhone 6S model bir telefon var ve şu an iOS 13.4 kurulu. Sizce iOS 15.5 versiyonuna güncellemeli miyim, yoksa 13.4 kullanmaya devam mı etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. Telefon 64 GB.

Kanka telefon batmış demesekte bitti yani iOS 13 hala programları indiriyor diye düşünüyorum 15e güncellerseniz donmalar kasmalar olacaktır 13 ideal.

Selam dostlar, elimde iPhone 6s model bir telefon var ve şu an iOS 13.4 kurulu. Sizce iOS 15.5 versiyonuna güncellemeli miyim, yoksa 13.4 kullanmaya devam mı etmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. Telefon 64 GB.
Güncellemeniz daha mantıklı bence. Son güncellemeye kadar götürün cihazı hocam.

Bence güncelleyebilirsiniz. 5s ve sonraki Apple ürünlerinde genelde güncelleme sonrası bariz performans sorunlarına pek şahit olmadım, sanırım donanım performansındaki ileriye dönük iyileştirmelerden dolayı. Bu durumu bariz şekilde yaşadığım son durum iPhone 4s'i iOS 7'ye güncellediğim zamandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı