iPhone 6S kasıyor

kandas13

Hectopat
Yer
Rio de Janeiro
Daha fazla  
Arkadaşlar geçici olarak 6S aldım ama almaz olaydım, pili orijinal ve pil sağlığı %89 olmasına rağmen şarjım çok hızlı gidiyor. Telefonun açılıp kapanması, bir uygulamaya girerken 1 dakika bekletmesi, telefonun kasması ya da donması gibi bir ton sorunla karşılaştım. Bunun üstesinden gelebilir miyim? Çünkü halen Apple tarafından güncelleme alan bir model.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil sağlığı düşmeye başladığı an IPhone'lar kendini yavaşlatıyor bu zaten biliniyor. Ayrıca 6S artık eski bir telefon.

Arkadaşlar geçici olarak 6S aldım ama almaz olaydım, pili orijinal ve pil sağlığı %89 olmasına rağmen şarjım çok hızlı gidiyor. Telefonun açılıp kapanması, bir uygulamaya girerken 1 dakika bekletmesi, telefonun kasması ya da donması gibi bir ton sorunla karşılaştım. Bunun üstesinden gelebilir miyim? Çünkü halen Apple tarafından güncelleme alan bir model.
Zaman geçtikçe pil yeni dahi olsa telefonun işlemcisi, ramler'i vs. normalden daha fazla güç tükettiği için ne yazıkki donanımsal bir hata ise yapacak birşey yok.

Bende 6 Plus var güncelleme almıyor 6S'e nasıl geliyor yahu?

Yeni konular

Geri
Yukarı