iPhone 6s klavye ghosting

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için güncelleme yapayım. Telefonu garantiye yolladım ve ön kısım tamamen değişti ahize de dahil olmak üzere. Şu zamana kadar herhangi bir ghosting göremedim.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için güncelleme yapayım. Telefonu garantiye yolladım ve ön kısım tamamen değişti ahize de dahil olmak üzere. Şu zamana kadar herhangi bir ghosting göremedim.
Biraz internette araştırma yapmıştım ve edindiğim bazı bilgiler var, Sharp, Samsung ve LG bu cihazlar (A9'lu cihazlar) için panel üretmişler ve Sharp+LG panellerde bu sorun varken en beyaz tonu LG paneller veriyormuş ve beyazı da sarıya en yakın olan panel Sharp panel imiş, Flash NAND olarak da MLC ve TLC olarak iki farklı NAND kullanılmış ve bunlardan MLC daha hızlı (cihazınızı bağlayarak ne panelin ve ne çipin ne olduğunu öğrenebilirsiniz 3UTools ile, bana balına Samsung panel ve MLC NAND cihaz denk gelmiş, hangisini alacağınız da tamamen şansa kalıyormuş).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı