iPhone 6S Plus Batarya Sağlığının %79 Olması

Kaç yıldır kullanıyorsunuz? 1-2 yıldır kullanıyorsanız normaldir öyle olması ama değiştirirseniz daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de pil sağlığı oldu %78 maalesef. Deji marka batarya alma niyetindeyim bu gidişte. Serviste 199 TL karşılığında değiştir derim.

Bende bakamıyorum IOS 12 sürümüm. Pil kısmında düşük güç modu ve pil yüzdesi var. Biraz bekleyince de hangi uygulamaya ne kadar şarj gitmiş onu görebiliyorum sadece.

Ekleme: @Silinen üye telefonun modeli neydi bu sadece İphone 6 ve üstünde var gözüküyor ama bana saçma geldi. Çünkü güncelleme 5S'e falan da geliyor.

Bende bakamıyorum IOS 12 sürümüm. Pil kısmında düşük güç modu ve pil yüzdesi var. Biraz bekleyince de hangi uygulamaya ne kadar şarj gitmiş onu görebiliyorum sadece.

Ekleme: @Silinen üye telefonun modeli neydi bu sadece İphone 6 ve üstünde var gözüküyor ama bana saçma geldi. Çünkü güncelleme 5S'e falan da geliyor.
5S maalesef. Benim pil sağlığı %55-60 falandır heralde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı