iPhone 6S Plus hala alınır mı?

Mustafa09

Kilopat
Lansmana neredeyse 1 aydan az bir süre kaldı. 2017'nin şu döneminde 6S Plus 128 GB hala alınabilir bir cihaz mı sizce? Hız testlerinde olsun test programlarında olsun yine 7 ve 7 Plus'tan aşırı derece aşağı kalır yanı yok. Kamera da keza öyle. Lansmanda ben Apple'ın yeni modelini 7'nin S versiyonunu ve SE modelinin güncellenmiş halinin geleceğini düşünüyorum. Fiyat konusunu tam kestiremiyorum ama. Şu dönemde 6S Plus sıfır olarak hala alınabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu bilmem de SE'nin yeni modeli tanıtılırsa ve ekranın kenarlarındaki o çirkin çerçeve olmazsa (ekranın içindeki siyah çerçeve) gözüm kapalı alırım.

6S Plus 128 GB çok pahalı o parayı asla hak etmiyor. İlla iPhone ise bekleyin yeni iPhone ile birlikte fiyatlar düşer ayrıca 7 Plus altına düşmeyin. Android alırım derseniz direk S8 Plus

Yeni iPhone modelinin çıkmasıyla millet 7 Olus cihazlarını satıp onları almaya kalkışır sizde bir tane 7 Plus düşürebilirsiniz, sıfır almak pek mantıklı değil.

Yeni model yeni model diye beklemenin bir anlamı yok bence. Fiyatlarda o kadar düşüş olacağını sanmıyorum. Gidin alın, ancak olay şu ki; 6S Plus yerine 7 almayı tercih ederim. Nedeni de, daha güncel olması. 1 Yıl daha fazla güncelleme alacak sonuçta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı