iPhone 6s vs Sony Xperia Z5

Ahmet Onat YURT

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben daha önce de konu açmıştım fakat kararsız kaldım. Sizce Sony Xperia Z5 mi yoksa 6s mi? Benim için önemli olan telefonun beni 4 sene götürmesi. Yani uzun süreli kullanım. Bana yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Uzun süre kullanım açısından iPhone 6S daha iyi bir cihaz. Pil ömrü ve kamera olarak Z5 daha iyi. Ben 6S almanızı öneririm.

Bende iki telefon arasında kaldım. İphone 5 kullanıyorum İOS çok beğeniyorum. Ama 6S şarj konusunda sıkıntılı gibi görünüyor. Z5 şarj konusunda bayağı iyi görünüyor. Ama bir yanda İOS bir yanda android. Hala kararsızım bende.

Arkadaşlar Sony alsam eğer beni 3 sene falan götürmez mi ? Çünkü İphone alsam 16gb az 64gb almak lazım o da bütçeye biraz fazla gibi. Bu arada cevapladığınız için teşekkür ederim.

Sony Z5 o kadar gider yalnız bekle, incelemelerini gör. Z5'de kullanılan SD 810 işlemcisi sorunlu bir işlemci beklemen de fayda var.
Arkadaşım Sony Z2 de bile SD 810 kullandı ısınma sorununu bile bile Z5 e de koyar mı sence ? Gerekli ayarlamalar yapılmıştır emin olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı