iPhone 7 128 GB vs iPhone 7 Plus 32 GB

Plus modelinin çift kamera olması seni yanıltmasın, 7 modeline göre bir artı olsa da iki telefonun kamera performansları benzer. Performans olarak İphone 7 daha üstün. Batarya performansı ve ekran olarak ise 7 Plus modeli daha iyi. 7 Plus modelinin RAM avantajı da var. Gerçi İphone 7'nin 2 GB RAM olması da sıkıntı yaratmaz ama yine Plus modeli bir adım önde bu konuda. İki telefonunda fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum, iki model arasında da fiyat olarak çok fark var. İphone 7 önereceğim ama bataryası seni memnun etmeyebilir, Plus almanı öneririm o da aradaki fiyat farkı için değer mi bence değmez ne kadar iyi olsa da. 6S ve 6S Plus modellerine göre CPU-GPU dışında radikal değişiklikler yok, 6S-6S Plus modellerinin donanımı da o çözünürlükler için yeterli. İlla İphone alacaksan bütçe sıkıntın yoksa 7 Plus al, ben olsam İphone alsaydım 6S Plus alırdım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı