iPhone 7 128 GB vs iPhone 7 Plus 32 GB

Sercan Durgut

Hectopat
Yer
Bursa/Osmangazi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu an iPhone 5 kullanmaktayım ve bazı sıkıntıları görmezden gelirsek gayet memnunum.
Beni 3-4 sene götürecek bir telefon almak istiyorum, başlıkta yazmış olduğum 2 telefon arasında kaldım bütçemin onlara yettiği için.
Fakat şöyle bir durum var, Plus kullanan bir arkadaşım var ve telefonun boyutu bana çok büyük geldi. O yüzden iPhone 7 128 GB'a daha yakınım, sizce hangisi tercih edilmeli?
Şimdiden teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük geliyorsa ve kullanamam diyorsanız iPhone 7 alabilirsiniz, hafıza bakımından da daha avantajlı.

iPhone 7 plus alırsan batarya, kamera, RAM ve ekran konusunda daha iyi bir telefon almış olursun. Benim tavsiyem iPhone 7 alman olur. Bu yaz bende 7 ve 7 plus arasında kalmıştım 7 almaya karar vermiştim. iPhone 7 128 GB 3.600 TL biraz kendini sıka bilirsen 3.900 TL'ye iPhone 8 alabilirsin. iPhone 7 seni 3-4 sene çok rahat götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 7 plus alırsan batarya, kamera, ram ve ekran konusun'da daha iyi bir telefon almış olursun. Benim tavsiyem İphone 7 alman olur. Bu yaz bende 7 ve 7 plus arasın'da kalmıştım 7 almaya karar vermiştim. İphone 7 128gb 3.600'tl biraz kendini sıka bilirsen 3.900'tl ye iphone 8 alabilirsin. İphone 7 seni 3-4 sene çok rahat götürür.
7 Plus mu sizce yoksa iPhone 8 mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı