iPhone 7 2021'de kullanılır mı?

Yazdığın deneyimin sonuna iPhone alınmaz diyerek söylediğin her şeyi kendin gereksiz yaptın, fanboy değilim Apple kullanmadım.
Böyle bir deneyimi hangi markayla yaşarsam yaşayayım alınmaz derdim. Çünkü sorun ekranın kalkması değil bu her cihazda olabilir. ( Apple harici yaşamadım ) Asıl sorun üretim hatasından kaynaklı olmasına rağmen sorunu bana yıkıp para istemeleri.

Böyle bir deneyimi hangi markayla yaşarsam yaşayayım alınmaz derdim. Çünkü sorun ekranın kalkması değil bu her cihazda olabilir. ( Apple harici yaşamadım ) Asıl sorun üretim hatasından kaynaklı olmasına rağmen sorunu bana yıkıp para istemeleri.

Bu sadece denk gelen bir şey Apple genelde direkt değişim yapıyor

İşte ben de tam olarak bu yüzden bu durumu örnek gösterdim. Benim başıma geldiyse herkesin başına gelebilir. Bu ihtimal mevcut. 100 hatadan 98'i değişimle sonuçlanıyor diye değişmeyen ikiyi yok sayamayız.

Hocam demek istediğim şey şu sen sorun yaşadın diye herkes yaşayacak diye bir kural yok zamanında kullandığım XA1 Ultra içinde şebeke sorunlu, ısınma sorunlu, şarjı az gidiyordu diyorlardı hiçbiri başıma gelmedi bu tamamen şans işi.

Hocam demek istediğim şey şu sen sorun yaşadın diye herkes yaşayacak diye bir kural yok zamanında kullandığım XA1 Ultra içinde şebeke sorunlu, ısınma sorunlu, şarjı az gidiyordu diyorlardı hiçbiri başıma gelmedi bu tamamen şans işi.
Tamamda burası bir forum , amaç zaten yaşadıklarımızı paylaşmak ve karşılıklı bilgi alış-verişi yapmak. Iphone 7 alınır mı demiş ben de aldıktan sonra olası böyle bir olay yaşayabileceğinden bahsettim.

Tamamda burası bir forum, amaç zaten yaşadıklarımızı paylaşmak ve karşılıklı bilgi alış-verişi yapmak. iPhone 7 alınır mı demiş ben de aldıktan sonra olası böyle bir olay yaşayabileceğinden bahsettim.

Hocam bunu iPhone alınmaz diyerek değil de yaşadığınız sorunu yazıp bitirerek söyleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı