2021'de iPhone 8 kullanılır mı?

Yazıyı okumayıp farklı telefon önerenler konuyu okusun. Babasından geçiyor telefon kendisine. Hala daha canavar gibi telefon. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsin. Hiçbir sorun çıkarmayacaktır sana. Bataryası %85-80'in altına indiyse bataryasını değiştirirsin yalnızca. :)

İphone 6S'in bile güncelleme aldığı dönemde bir de masraf falan da yapmayacaksın bence kesinlikle kullanılır. Fakat tavsiyem baban telefonu değiştirince İphone 8 ile bir iki hafta geçir baktın beğeniyorsun güzel gidiyor tamamen geçersin.
Kötü olsa da geçerim efendim. Emektar Honor Play den kötü olamaz herhalde.

En çok kullandığım uygulamalar = Instagram, Snapchat ve özellikle YouTube. (Youtube'da 1080p 60 fps özelliğini kullanabilir miyim? Epey'de baktığımda ekran çözünürlüğü diğer telefonlara göre düşük gözüküyor.)

Kötü olsa da geçerim efendim. Emektar Honor Play den kötü olamaz herhalde.
Şimdiden hayırlı olsun. :)

En çok kullandığım uygulamalar = Instagram, Snapchat ve özellikle YouTube. (Youtube'da 1080p 60 fps özelliğini kullanabilir miyim? Epey'de baktığımda ekran çözünürlüğü diğer telefonlara göre düşük gözüküyor.)
İnstagram, Snapchat falan zaten muhtemelen Honor'a göre daha iyi çalışacak. Youtube'da 1080P desteklemese bile net bir görüntü alacağınıza eminim.

Merhaba. Benim telefonum Honor play ve hiç memnun değilim. Huawei'in alt markası olarak almıştım ama tam olarak beklentimi karşılamadı. Alalı iki yıl oldu. Babamın da bir iPhone 8'i var ve değiştirmeyi düşünüyor, değiştirdikten sonra bana verecek. Seneye sınav senem ve hiç oyun yüklemeyeceğim (sınav senem olmasa bile yüklemezdim. Mobil oyun sevmiyorum.). Tek istediğim şey yeterince rahat kullanayım ve yavaşlamasın. Yeteri kadar hızlı olur mu? Küçük telefon takıntım yok aksine hoşuma gidiyor. Lütfen o konuda yorum yapmayın.

Normalde o fiyata onernem ama kullandığınız telefondan iyi ve bedava.

İnstagram, Snapchat falan zaten muhtemelen Honor'a göre daha iyi çalışacak. Youtube'da 1080P desteklemese bile net bir görüntü alacağınıza eminim.
Umarım o net görüntü olayınız doğrudur. Babamda deneyeceğim zaten fakat 1080p 60fps takıntım var :)

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı