iPhone 7 alınır mı?

Ya 500 lira daha ekleyip 2020 model çok güzel sıfır bir cihaz alacağına pil sağlığı gitmiş 4 yıllık 2. el cihaza 2000 verilir mi siz iyi misiniz?
Dediğin gibi değmez. Sırf iOS olmalı diyorsan en az iPhone 8 olmalı.

Ya 500 lira daha ekleyip 2020 model çok güzel sıfır bir cihaz alacağına pil sağlığı gitmiş 4 yıllık 2. el cihaza 2000 verilir mi siz iyi misiniz?
Döneminin amiral gemisi vs 2020 f/p karşılaştırması yapılamaz bile. Amiral gemisi durumundaki telefon daima kazanır.

Döneminin amiral gemisi vs 2020 f/p karşılaştırması yapılamaz bile. Amiral gemisi durumundaki telefon daima kazanır.
Vallahi bende de döneminin amiral gemisi Note 3 var ama bugünkü ortalama telefonlar daha işlevsel artık. Senin de dediğin gibi ''döneminin'' yani o dönem geçti artık.
500 daha koyup 2020 model hangi iOS cihazı alacağım? konuya yazdım ki iOS denemek istiyorum. Zaten Android cihazım var.
Sen başlığa alınır mı demişsin ben de alınmaz dedim hepsi bu. Ben sadece öneride bulundum. Ne alacağım derken ciddi mi soruyorsun alaycı mı çözemedim ama Oppo, Xiaomi gibi on numara telefonlar var malum sitelere girip bakarsan hepsini görürsün rahat. Ama illaki İOS diyorsan bence 8 den aşağısı alınmaz artık.

Döneminin amiral gemisi vs 2020 F/P karşılaştırması yapılamaz bile. Amiral gemisi durumundaki telefon daima kazanır.

Evet karşılaştırılamaz bile. Siz zamanının amiral gemisi olan GTX780 ile şu anki en F/P ekran kartı olan 1650S'i karşılaştırırsanız güncel olan kazanır. Bir telefon ne kadar güçlü olursa olsun bir yerden sonra yavaşlamaya başlıyor.

İlk defa iOS cihaz kullanacağım. Denemek için almak istiyorum. Pil sağlığı %77 ve fiyatı 2000 TL. Sizce alınır mı?
Pil sağlığı 80'in altına düştükten sonra değiştirilmesini tavsiye ediyorum. Gün içerisinde çok hızlı şarj tüketimi oluyor ve şarj aletinizi yanınızdan ayırmadığınızı fark ediyorsunuz. :D iPhone servisinde yaptıracaksanız 350 TL gibi bir maliyeti var. Edit: 400 TL olmuş :(

Son düzenleme:
iPhone 7 zamanında güzel olsa da şu an için tasarım da bariz geri kalıyor. %77 yıpranmış bataryası da çok kötü. Günü çıkaramayacağınıza emin olun. Orijinal bataryası dışında taktığınız bataryalar iyi değiller. Orijinal bataryası da biraz pahalı. Amacınız iOS deneyimlemek ise iPhone 11 ve sonrasını tavsiye ederim.

Paranız buna yetiyorsa bunu alın androidçiler dolmuş siz at diyonuz onlar deve diyor boş verin pilini değiştirin 2200MAH pille kullanın 2 sene sonra satın beğernirseniz başka bir iPhone alın.
Ben olsam hiçbir zaman orta segment cihaz almazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı