iPhone 7 alınır mı?

iOS çok iyi hocam tavsiye ederim bende kullanıyorum. Model olarak güzel arkadaşların dediği gibi 2-3 yıl kullanırsın hatta belki daha fazla bende iPhone 6 var. Tam 6 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntısı olmadı fakat zamanla güncelleme gelmiyor. Bu sıkıntı sadece onun dışında hiçbir sıkıntı yok, dersin ki güncelleme gelmiyorsa uygulamaları indiremeyeceğim çoğu kullandığım şu an sürümümü destekliyor. Bende sıkıntı yoksa şu anlık iPhone 7'de hiçbir sıkıntı olmaz.

Basit bi' örnek olarak; Samsung S22 serisi veya Honor magic 4 serisi, iPhone 13 serisinden daha başarılı.

Ancak siz model belirtmediğinize göre, "iPhone, her Android telefondan daha iyi." iddianız asılsız ve bir dayanağı yok.

Evet iddiam budur çünkü Android işletim sistemiyle hiçbir şey olmaz kusura bakmayın . Ayrıca üzgünüm ama söylediğiniz telefonlar iPhone 13'den iyi değil hocam.

Evet iddiam budur çünkü Android işletim sistemiyle hiçbir şey olmaz kusura bakmayın. Ayrıca üzgünüm ama söylediğiniz telefonlar iPhone 13'den iyi değil hocam.

iPhone dünyanın en Premium telefonudur parası olan alır. Bu kadar basit. Sırf uygulama arayüzleri için bile alınabilir.

Xiaomi, Samsung, Oppo falan mı alayım? Yoksa iPhone 7 mi? iPhone 7'nin tasarımına hastayım.
Sıfır olarak adam akıllı model yok. İkinci el olarak S10 ve S9 serisi öneririm Samsung tarafında.

Evet iddiam budur çünkü Android işletim sistemiyle hiçbir şey olmaz kusura bakmayın . Ayrıca üzgünüm ama söylediğiniz telefonlar iPhone 13'den iyi değil hocam.
İyi değilden kastınız nedir? Sadece CPU'ya ve İOS'a bakarak söylediğiniz yüzeysel bir yorum mu? O göklere çıkardığınız iPhone'un ekranı bile Samsung tarafından üretiliyor, ancak üzerinde elma logosunu gördüğünüz anda "DüNyAnIn eN PrEmİuM tElEfOnU" oluyor.
iPhone dünyanın en Premium telefonudur parası olan alır. Bu kadar basit. Sırf uygulama arayüzleri için bile alınabilir.

iPhone'dan daha pahalı Android cihazlar var, ancak sırf o marka algısı yüzünden en iyi markayı o sanıyorsunuz.

Neyse, siz bir iPhone fanısınız; size Android'in de iyi olduğunu ispatlamaya çalışmak deveye hendek atlatmaktan farksız. Her mesaja kahkaha emojisi atarak kendinizi haklı sanmaya devam edin.

Basit bi' örnek olarak; Samsung S22 serisi veya Honor Magic 4 serisi, iPhone 13 serisinden daha başarılı.

Ancak siz model belirtmediğinize göre, "iPhone, her Android telefondan daha iyi." iddianız asılsız ve bir dayanağı yok.
S22 ultra vs Iphone 13 Pro Max kıyasında çözünürlüğe nicelik olarak bakarsak evet az bir farkla S22 daha iyi ancak ekran teknolojisine girdiğimizde iş çok net değişiyor. Batarya olarak da aynı şekilde, artık yeni Iphone serisinde batarya daha iyi durumda, konum-bluetooth-wifi-mobil veri kapalı gelen telefonla açık gelen telefonu ayarla oynamadan kıyaslamanın anlamı yok; gerçi istersen kıyasla. F1.5 ile F1.8 diyafram açıklığını 500 megapixel ile kapatabiliriz belki. Hız konusuna girmiyorum ikisi de zirve telefonlar, uzun süre aynı hızı koruma konusunda ikisi de şirket politikası olarak düşürülecek.

S22'nin faydalarından biri yazılıma müdahale edilebilmesi ve debloat gibi olaylarla sadeleştirip, yazılımsal ayarlarla ekstra çalıştırılabilir olması. Cihaz ömrünün kullanıcıya bırakıldığı bir sistem.

Iphone ise politikası gereği her zaman Android'den uzun süre destek vermiş ve her uygulaması özelleşmiştir. Cihaz ömrüne ise çoğunlukla şirket karar verir, karşılığında müşteri memnuniyeti için daha çok çaba kazanırsın.

iOS 16'yı alamayacak olması dışında iOS'un stabilitesinden kaynaklı olarak halen hızlı bir şekilde çalışan bir cep telefonu. Android tarafında yazılımdan kısarak daha iyi ekran, daha iyi batarya gücü gibi seçeneklerden faydalanılabilir. Gerçi açık kaynak olan LineageOS gibi Custom OS'larda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı