iPhone 7 alınır mı?

Hocam 10k bütçede ikinci el iPhone 11 bile bulunabilir. 7K bütçede iPhone XR var o tam size göre hocam.

iPhone X modellerini düşündüm ve hoşlar alınabilir ama hala sorduğum diğer bir soruya cevap alamadım yurt dışı almak mantıklı mı?

Bu arada konudan sapmış olduk özür dilerim. Konuya gelirsek iPhone 7 güncelleme desteği yakında kesileceği için önermem. Çünkü her ne kadar dediğin amaçlarla kullanacak olsan, yeterli görünüyor olsa da sonuçta kişisel telefonundan bankacılık vs işlemleri yapacaksın, şifrelerini saklayacaksın vs. güvenlik açığı olmasını istemezsin.

Çok uçuk bütçelere çıkmayayım diyorsan da bence en makulü iPhone SE 2020 alınabilir şu an.

iPhone SE 2020'de hoş bir cihaz ekranın küçük olması çok sorun değil bilgisayarımda bile ekranı en düşük ölçeklendirmede kullanıyorum.

Yeni bir telefon almak istiyorum ve tercihimi iOS cihazlardan yana yapmak istiyorum. Yeni çıkan ürünler çok pahalı ve benim kullanım şeklim için gereksiz. Bu yüzden yenilenmiş iPhone 7 alma kararı aldım. Telefonu kullanma amacım; video izlemek, arama yapmak, mesaj göndermek, Instagram'da gezinmek gibi şeyler. Bu tarz işlemler için iPhone 7 alınır mı? Kuzenim iPhone 6S kullanıyor ve telefonu benim gibi kullanıyor ve gayet yeterli olduğunu söyledi. Almaya değer bir ürün mü?

En az 8 alın, 8 kullanıyorum ben gayet iyi gidiyor.

IMEI kaydı sadece ücret ödeyerek yapılmıyor, pasaportuna veya kimliğine kaydediliyor ayrıca yurt dışına çıkarak yapıyorsun. @tnw

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IMEI kaydı sadece ücret ödeyerek yapılmıyor, pasaportuna veya kimliğine kaydediliyor ayrıca yurt dışına çıkarak yapıyorsun. @tnw

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu yurt dışından bir akrabam yollayacak. Bu sorun yaratır mı? Bir de bu uzatma işlemini her sene sonunda 1 yıl uzatabiliyor muyum?

Telefonu yurt dışından bir akrabam yollayacak. Bu sorun yaratır mı? Bir de bu uzatma işlemini her sene sonunda 1 yıl uzatabiliyor muyum?
Uzatma işlemi maksimum 2 ay, 1 yıl veya farklı sürelerde yaptığını söyleyenler büyük ihtimalle dolandırıcıdır. Akrabanız getirse bile uzun vadede sıkıntılı bir iş, uzatma olayları yakın zamanda kalkadabilir.

Uzatma işlemi maksimum 2 ay, 1 yıl veya farklı sürelerde yaptığını söyleyenler büyük ihtimalle dolandırıcıdır. Akrabanız getirse bile uzun vadede sıkıntılı bir iş, uzatma olayları yakın zamanda kalkadabilir.

Anladım, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Cevap veren herkese teşekkür ederim.

@Eeries hocam son bir kez soru soracağım. Sahibinden ve Letgo gibi sitelerden mi almak daha mantıklı yoksa bu tarz 2. el telefon satan yerlerden mi almalıyız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı