IPhone 7 alınır mı?

gambler28

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2.000 lira bütçem var. Bu fiyat aralığında ikinci el iPhone 7 32 GB modelini almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
32 GB artık yetersiz. 64 GB bile çekilen fotoğraf ve video boyutlarının inanılmaz seviyelere gelmesinden dolayı yetersiz görülebiliyor. Yine ayrıca sistem ve uygulamaların kapladığı alanı da ekleyebiliriz buna. iPhone'da ekstra bir Micro SD kart slotu da yer almadığı için almanızı tavsiye etmiyorum.

Bir tanıdık vasıtasıyla alacağız telefoncudan.
32 GB artık yetersiz. 64 GB bile çekilen fotoğraf ve video boyutlarının inanılmaz seviyelere gelmesinden dolayı yetersiz görülebiliyor. Yine ayrıca sistem ve uygulamaların kapladığı alanı da ekleyebiliriz buna. iPhone'da ekstra bir Micro SD kart slotu da yer almadığı için almanızı tavsiye etmiyorum.
Çok fazla uygulama kullanmıyorum, ayrıca fotoğraf veya video çektiğim zaman aynı gün bilgisayara aktaran biriyim. Yani 32 gb yeter diye düşünüyorum.

Bir tanıdık vasıtasıyla alacağız telefoncudan.

Çok fazla uygulama kullanmıyorum, ayrıca fotoğraf veya video çektiğim zaman aynı gün bilgisayara aktaran biriyim. Yani 32 gb yeter diye düşünüyorum.
Gayette yeter. Arkadaş biraz seni "Arşivci" gibi göstermiş. Bende 400 fotoğraf 15 video ve 10 uygulama ile 9GB alanı kullanabiliyorum😂

Ben aldım kullanıyorum hala, fakat şunu da göz önüne alman lazım. Apple güncelleştirme alan telefonları sırasıyla kaldırmaya devam ediyor. Uzun bir süreçte artık Iphone 7 de güncelleştirme alamayacak ama bunun süresi en az 1-2 sene olacak gibi görünüyor. Portre modu yok fakat IP7 Plus'ta var bildiğim kadarıyla. En büyük sıkıntısı da herhangi bir kulaklık kullanamayacaksın eğer kablosu yoksa. Alabilirsen bir tık üstü IP7 Plus almanı tavsiye ederim.

Alırken mutlaka
Pil sağlığı yüzdesine bakmalısın.
Kulaklık değiştirmek için kısa bir kablosu var ismini unuttum onun da olmasına dikkat et
Garantisi olanlar öncelikli hedefin olsun. Rengi çok da önemli değil garanti daha önemli.
32GB yetecektir, bir süre sonra bazı uygulamaları kullanmayacaksın illaki boş durmasın diye silersin.
Herhangi bir çiziği olmamasına dikkat et.
Ayrıca performans ölçen uygulamaları indirip test de edebilirsin.
Kamerayla çekim yap akşam vakitlerinde gitmeye çalış ki gece de çekimlerini de görmüş olursun.
Aklıma gelenler bunlar şu an. Ama özet olarak IP 7 Plus al kafan daha rahat olur.

Piyasada almak istediğinin "16 katı" hafızaya sahip telefonlar var. Diğer yorum yapan arkadaşlara maalesef katılamıyorum bu konuda, dediğim gibi SD kart slotu bile olmadığından yer konusunda problem yaşamaya başladığında büyük sıkıntı çekeceksin. Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Ayrıca bilgisayara yedekleme yapmakla neden uğraşmak isteyesin ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı