iPhone 7 alınır mı?

Xappo

Hectopat
15-20 gün sonra telefon almayı düşünüyorum. Şu an GM5 kullanıyorum ve Android kullanmak istemiyorum. iOS hiç kullanmadım ve geçmek istiyorum. Aklımda olan model iPhone 7 ancak ne düşünüyorsunuz 2020'de alınır mı gibi sorular var aklımda. Telefondan istediğim çok bir şey yok oyun oynamayacağım özellikle. Ayrıca bütçem en fazla 3500 TL. Daha iyi bir seçenek var mı alttaki modeli almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 7 kullanıyorum. Gayet memnunum hiç yavaşlama donma da yok. Oyunlar gayet akıcı hiç sıkıntı çıkarmıyor. Şarjı da gayet iyi gidiyor bence günde ortalama 4-5 saat ekran süresi oluyor gece şarja takıyorum yetiyor. Kamerası da güzel bana göre tabii çok ekstrem bir şey istiyorsan orası ayrı.

2050 yılına da gelsek almam. Telefon için vereceğim maksimum para 2500 TL, ona da LG G6 aldım. En kral oyunu bile oynadım. Asphalt 8 vs cok rahat. İphone tonla para verip, minicik sistem özellikleri ile acı cekmeyin derim.

Oyun oynamayacakmış zaten. Günlük kullanım için iPhone'nin isimden başka artısı olduğunu düşünmüyorum. Zaten oyun için fazla tavsiye etmem.

2050 yılına da gelsek almam. Telefon için vereceğim maksimum para 2500 TL, ona da LG G6 aldım. En kral oyunu bile oynadım. Asphalt 8 vs cok rahat. İphone tonla para verip, minicik sistem özellikleri ile acı cekmeyin derim.
400 Dolarlık SE, amiral gemisi S20'den daha iyi oyun oynatıyor o minicik sistemiyle...

Geri
Yukarı