iPhone 7 Ani Şarj Eksilme Sorunu

Akın S.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7 128 GB kullanıyorum. Bugüne kadar şarj konusunda hiç bir sıkıntım yoktu. Sabah erken saatlerden akşam 11-12'ye kadar normal kullanımda şarjım %35-40'larda kalıyordu. Fakat bugün telefonumun şarjı önce %85 civarından %60 civarına daha sonra %55 civarından %38'e düştü. Ve de bu ani düşüşlerde telefonu neredeyse hiç kullanmadım. Bunun sebebi nedir? Bu seferlik mi yoksa kalıcı bir sorun mudur? Ayrıca telefonu bilgisayara taktığımda ASUS USB Charger+ bir bildirimle birlikte çalışmaya başlıyor. Acaba bu USB Charger bir sıkıntı yaratmış olabilir mi? (Telefonu bilgisayara şarj amaçlı değil sadece veri aktarımı, iTunes ile eşitlemek için taktım.)

Daha önce benim başıma geldi. Android bir cihazdı fakat format atınca düzelmişti denemenizi öneririm.

Son zamanlarda telefonunuzda bir sürü sıkıntı çıktı herhalde. Bu sorunu daha önce yaşadınızmı?
Hayır. Zaten cihazı alalı 1 hafta oldu.
Daha önce benim başıma geldi. Android bir cihazdı fakat format atınca düzelmişti denemenizi öneririm.
Telefonun şarjını tamamen bitirip gece şarj edip yarın deniyeceğim bakalım. En olmadı artık sıfırlayacağız.
Bu yüzden bir telefon çıktığı gibi alınmaz :D
Nedenmiş ki. Batarya problemi. Eğer böyle ciddi bir sorun varsa ya telefon değişir ya da başka bir çözüm yolu bulunur. Şahsen telefonu almamış olsam birisi bu siteye böyle bir sorun belirtmiş olsa bu benim hiç bir şekilde kararımı etkilemezdi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı