iPhone 7 baseband arızası

burke35

Hectopat
Arkadaşlar iPhone 7 cihazım vardı ekranı kırıktı ve SIM kart okumuyordu, bugün tamiri yapan kişiler sorunun entegreden değil baseband yüzünden olduğunu söyledi. SIM kart takılı değilken servis yok yazmasının sebebini buna bağladılar, 2000 TL tamir ücreti dediler. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam cihazı satmaya çalışın 2000tl çok fazla bir fiyat değmez temiz iphone 7 ler 3500 civarlarında yaptırmaya değmez

Fosil olmuş cihaz 2 bin TL'ye başka iPhone 7 alabilirsin.

Hocam cihazı yaptırmam lazım ileride yurt dışı telefon almayı düşünüyorum hat kapanınca iCloud ile devam edebilirim.

Hocam cihazı satmaya çalışın 2000TL çok fazla bir fiyat değmez temiz iPhone 7'ler 3500 civarlarında yaptırmaya değmez.

Hocam satamam ekranı da orijinal taktırdım entegreyi de yaptırıyorum dediğim gibi yurt dışı telefonun yanında destek çıkacak bana ama sorum şu basedband sorunlu ise gerçekten şebeke sıkıntısı olur mu yoksa kandırılıyor muyum?

Hocam cihazı yaptırmam lazım ileride yurt dışı telefon almayı düşünüyorum hat kapanınca iCloud ile devam edebilirim.

Hocam satamam ekranı da orijinal taktırdım entegreyi de yaptırıyorum dediğim gibi yurt dışı telefonun yanında destek çıkacak bana ama sorum şu basedband sorunlu ise gerçekten şebeke sıkıntısı olur mu yoksa kandırılıyor muyum?

Hocam arama yerine gelip * # 06 # tuşlar mısınız IMEI numarası çıkıyor mu yoksa hatamı veriyor

2000 TL'yi çöpe atmak istiyorsanız yaptırın. Asla değmez. Onun yerine arkadaşında da dediği gibi başka bir iPhone 7 alırsınız.

Hocam arama yerine gelip * # 06 # tuşlar mısınız IMEI numarası çıkıyor mu yoksa hatamı veriyor.

Ekran çatlaktı yapamazdım verdim tamire yarın halledilir. Telefonu etkinleştiremedik baseband sorunlu olduğu için IMEI de gitmiş olabilir.

2000 TL'yi çöpe atmak istiyorsanız yaptırın. Asla değmez. Onun yerine arkadaşında da dediği gibi başka bir iPhone 7 alırsınız.

11.000 TL'yi çöpe atarak Samsung aldım zaten 2000 lira canımı sıkmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı