iPhone 7 hala alınır mı?

yigittflex

Picopat
Daha fazla  
Sorum başlıktaki gibi. Telefonu Instagram, Discord, ve iletişim için kullanacağım, biraz araştırma yaptım yenilenmiş iPhone 7'ler var acaba onlar ne? Bütçem 3-5 bin arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım kurtulmak için dua ediyor Instagram'a giriyor uygulamadan sebepsiz yere atıyor. Telefonda konuşuyor ses başta iyi gelirken sonra robotlaşıyor kamerayı açıyor şarj su gibi gidiyor. Orijinal pil ve pil sağlığı 91 olmasına rağmen o yüzden bu yıldan sonra Apple alacak iseniz en az iPhone X öneriyorum.

Yenilenmiş hiçbir telefonuda önermiyorum bunu da ekleyeyim alan kimi tanıdıysam sürekli bir sorun oluştu insanlarda ya 1 ay sonra ya 6 ay sonra.

iPhone istiyorsanız biraz daha koyup 8 alabilirsiniz.

Sorum başlıktaki gibi. Telefonu Instagram, Discord, ve iletişim için kullanacağım, biraz araştırma yaptım yenilenmiş iPhone 7'ler var acaba onlar ne? Bütçem 3-5 bin arası.

Yedek olarak 7 kullanıyorum ama yedek olarak bile kullanılmaz bence Wi-Fi çok kötü çekiyor kasıyor pili zaten 1 saate aktif kullanımda bitiyor.

Şu an da 3 telefon birden kullanıyorum, iPhone 6s, 7 ve 8. 7 ve 8'in performansları birbirine çok yakın oyunlar haricinde pek bir performans farkı göremedim. Kamera olarak 7 ve 8 birbirine yakın 6S ise yetersiz kalıyor. Bana kalırsa Günlük kullanımım için yeterli bir telefon iPhone 7.

Hayır alınmaz. En az 8 almanızı mümkünse 8 bile almamanızı öneriyorum. Ancak bütçeye bakılırsa zor.

Şu an kullanmaktayım iş görüyor halen. Sadece Instagram, WhatsApp ve YouTube kullanıyorum. Her türlü yetiyor.

2200 TL civarına bulunursa alınır. Geçici idareten kullanılacaksa öneririm. Uzun süreli kullanıma uygun bir cihaz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı