iPhone 7 Halen Alınır mı?

migration

Kilopat
Sizce alınır mı? Çok fazla telefondan oyun oynayan biri değilim. Oynarsam da çok fazla gereksinim isteyen oyunlar oynamıyorum. Ufak tefek oyunlar oynuyorum. Genellikle, sosyal medya ve video izleme. Kamerayla da çok işim yok.

Yoksa 7 Plus falan mı almalıyım veya hiç iPhone almayıp, Android'e mi yönelmeliyim?

Önceliğim; iOS cihaz almak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle alınır. Ancak kamerayı çok kullanmayacaksanız ve ekran boyutu önemli değilse iPhone 8’ e de yönelebilirsiniz.

Bütçeniz destekliyorda 7Plus tercin edin, hem sarjı daha uzun süre gidiyor işinizde görür. 7den 8plus a geçtim 1 günden fazla ekran süresi alıyorum. Video, oyun, wp kullandığım halde mobil veri vs açık.

iOS seviyorsan alabilirsin, neden olmasın?
Ama benim için Android veya iOS fark etmez diyorsan, almamalısın bence. O fiyata Android tarafında çok daha iyi telefonlar var.
Örneğin; P20, Xiaomi Mi 8.
Mi 6, hâla tercih edilebilecek güzel telefonlardan biri.

iOS seviyorsan alabilirsin, neden olmasın?
Ama benim için Android veya iOS fark etmez diyorsan, almamalısın bence. O fiyata Android tarafında çok daha iyi telefonlar var.
Örneğin; P20, Xiaomi Mi 8.
Mi 6, hâla tercih edilebilecek güzel telefonlardan biri.

Farkeder ama farketmesinin sebebi iOS'a alışmam ve rahat gelmesi. Bunun için sırf 1000 lira fazla vermeli miyim sorusu düşündürüyor. Bir de bazıları iPhone 7 eskidi alınmaz falan diyor. Mate 20 Lite 2400, iPhone 7 3400.

Farkeder ama farketmesinin sebebi iOS'a alışmam ve rahat gelmesi. Bunun için sırf 1000 lira fazla vermeli miyim sorusu düşündürüyor. Bir de bazıları iPhone 7 eskidi alınmaz falan diyor. Mate 20 Lite 2400, iPhone 7 3400.
Stabil çalışsın, uzun süre kullanmak istiyorsan iOS yok ben 2 yıl sonra tekrar değiştiririm diyorsan Android.

Cihaz çıkalı 3 yıl oluyor. Günümüz içinde hala güçlü bir cihaz. Alabilirsiniz. Eskise bile sizin kullanımınıza hiçbir engel olmayacak. Günümüzde 4S bile kullanan var yani.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı