iPhone 7 için ata batarya mı, Deji batarya mı?

Redyclum

Femtopat
Daha fazla  
Pil sağlığı düşen iPhone 7 cihazımın bataryasını değiştirmek istiyorum. Seçenek olarak sıkça duyduğum Deji batarya 1960 mAh ve ata batarya iPhone 7'ye özel bir bataryası var. Ata batarya hakkında bir fikrim yok telefoncudan duydum internette araştırmama rağmen herhangi bir şey bulamadım ata bataryla ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Bence hiç bulaşmadan DEJI al, 2.5 sene önce takmıştım mucize batarya olanlarından hala sıfır halinin %90'ına yakın oranda performans veriyor.
Hocam ben 1960 mah modelini almayı düşünüyorum, orijinal kapasitesi ile aynı olması amacıyla fakat max modelini alırsam performans olarak iyi olacağını söylüyorlar hangisini tercih etmeliyim nedenleri ile cevaplayabilirsen çok sevinirim.

Hocam ben 1960 mah modelini almayı düşünüyorum, orijinal kapasitesi ile aynı olması amacıyla fakat max modelini alırsam performans olarak iyi olacağını söylüyorlar hangisini tercih etmeliyim nedenleri ile cevaplayabilirsen çok sevinirim.
Benim aldığım eski telefonum iPhone 6 içindi orijinal bataryası 1810mAh aldığım ise 2510mAh şarj süresi olarak 1.5 - 2 kat gibi aşırı fark etmiyordu ama azda olsa gözle görülebilir bir fark vardı, %10 - %15 gibi diyebilirim. Ayrıca yüksek kapasiteli almamak için bir sebep yok.

nedeni tercih ediyorsun

Benim aldığım eski telefonum iPhone 6 içindi orijinal bataryası 1810mAh aldığım ise 2510mAh şarj süresi olarak 1.5 - 2 kat gibi aşırı fark etmiyordu ama azda olsa gözle görülebilir bir fark vardı, %10 - %15 gibi diyebilirim. Ayrıca yüksek kapasiteli almamak için bir sebep yok.
Tamamdır hocam teşekkürler

Geri
Yukarı