iPhone 7 Deji batarya deneyimi

Deji al geç 2 yıl garantisi vardı yanlışım yoksa 10-12 kullan sonra değiştir tekrar bir 10-12 ay daha kullan orijinal batarya fiyatının yarı fiyatına 2 yeni batarya sırf bu yüzden şans verilir
Beğenmezseniz 14 gün içinde şartsız iade haklınız var özellikle vurguluyorlar zaten ve iade edilen bataryaları da daha sonra ona göre uygun fiyata sayıyorlar yani iade pilleri bile yeni sıfır batarya gibi satmıyorlar

Bende çok eskiden beri kullanırım 6S 8 X 12 mini de ve şu yakın zamanda 11 Pro Max için alacağım :)

Çevremdeki herkese öneriyorum hatta bizzat alıp taktım en son dayımın iPhone 7'ye ve birkaç gün geçtikten sonra çok fark ettirdi dedi eski pil sağlığı 79-81 arası idi ve yüzde 1-5 arası kapanırdı çabuk biterdi Deji de yüze 1 de bile gözlerimle gördüm rahat 30 dakika kadar daha kullandı :)

CD36686A-7B0F-4CCD-BFDB-577ADFE6EABB.png

ED1BA17C-7841-440C-B13F-A2ACCDCC5C96.jpeg

Hocam bir sıkıntı yaşadınız mı? Herhangi bir problem var mı? Ben orijinali ve Deji arasında gidip geliyorum.

Hayır hocam hiçbir sıkıntı yaşamadım. Şahsen ben her zaman orijinalciyimdir ama şu an ne kadar bilmiyorum benim dönemde Deji 200TL iken orijinal olan 1000TL idi. iPhone 7'nin kendisi zaten 3-3, 5TL falan iken 1/3'i fiyatı sadece pile vermek mantıksızdı. Ama eğer iPhone 11 ve üstü cihazım olsa her şeye rağmen orijinal takardım. Siz IP7 için soruyorsanız Deji derim ama 11 ve üstü için ise ben orijinal taraftarıyım.
Hocam ayrıca yan sanayinin tek eksiği diyebileceğim yer orijinal pile göre daha hızlı eskimesi ve pil yüzdesi ibaresinin artık %100'de takılı kalması. Başka bir eksiği yok.

Normalde yüksek Max kapasite (700 tl) almak istiyorumdum ama fiyatı çok uygun olunca şunu bi deneyeyim dedim :) ki daha önce defalarca kez Deji batarya alıp taktım kullandım birçok kişiye açıp taktım
1AE0910E-7839-4770-BF3A-AD699C4065C3.jpeg

Geri
Yukarı