iPhone 7 için batarya tavsitesi

SecretSS

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben 2. el iPhone 7 sahibiyim ve cihazımın garantisi yok. Pilini değiştirmem gerekiyor ancak kararsız kaldım. İnternette en kaliteli olarak tanınan markalar olan deji ve fujipower markaları arasında kaldım. İki marka için de iyi ve kötü yorum yapanlar var. Şu anda baktığım kadarıyla fujipower daha kaliteli duruyor gözümde. Sizin öneriniz hangisi?

Deji: Deji Apple iPhone 7 Batarya 2200 Mah Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Fujipower: Fujipower Apple iPhone 7 Batarya Pil 2200 mAh Fiyatı

Bizim arkadaşlarda deji vardı genelde ömrü 1 yıl oluyor zaten bence bataryaların. Arkadaş gayet memnundu fakat bir yıl sonra yine eski pile döndü. Bende değiştiremedim bir türlü bende de iPhone 7 var garanti 350'ye değişiyor ne yapsam kararsız kaldım.

Deji daha iyi diye duydum.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Bizim arkadaşlarda deji vardı genelde ömrü 1 yıl oluyor zaten bence bataryaların. Arkadaş gayet memnundu fakat bir yıl sonra yine eski pile döndü. Bende değiştiremedim bir türlü bende de iPhone 7 var garanti 350'ye değişiyor ne yapsam kararsız kaldım.

Ben de zaten o civarlarda gider diye düşünmüştüm, yılda 130 TL vermek bana göre zaten çok da önemli değil o konuda sıkıntı yok. Sadece hangisini almalıyım o konuda kararsız kaldım ama sanırım Deji markası daha kaliteli.

Garantisi bittimi ? deji markasını bir çok kere duydum kötüleyen görmedim hatta ünide bi arakdaşım aldı. sonra memnun kaldı başka bir arkadaş daha aldı ikiside memnun

Garantisi bitti mi? Deji markasını birçok kere duydum kötüleyen görmedim hatta üni de bir arakdaşım aldı. Sonra memnun kaldı başka bir arkadaş daha aldı ikisi de memnun.

Evet garantisi bitti telefonumun.

Telefonunuzun garantisi bittikten sonra deji imdadınıza yetişiyor. Çoğu yerde ne olduğu bilinmeyen marka kullanmaktansa dejiye tek geçerim fiyat performans 10 numara.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Ben deji marka kullanıyorum. Açmış olduğum konuda pil performansınıda paylaştım. Bakabilirsiniz.

Ben deji marka kullanıyorum. Açmış olduğum konuda pil performansınıda paylaştım. Bakabilirsiniz.

Öncelikle değerli incelemeniz için teşekkür ederim. Bir sorum olacak size. Batarya değişiminden sonra ekran süresi 6 saatin üzerine çıkmış görünüyor, peki batarya değiştirmeden önce kaçtı?

Öncelikle değerli incelemeniz için teşekkür ederim. Bir sorum olacak size. Batarya değişiminden sonra ekran süresi 6 saatin üzerine çıkmış görünüyor, peki batarya değiştirmeden önce kaçtı?
Pil sağlığı %83‘iken 2 - 2,5 saat ekran süresi alıyordum.

Geri
Yukarı