iPhone SE Deji batarya 2010 mAh ve ekran süresi

ugurozturk

Hectopat
Yer
İstanbul, Turkey
Daha fazla  
Selamlar.
Telefonumun pili eskidiği için değiştim. Adını çok duyduğum marka olan Deji iPhone SE 2010 mAh pil aldım. Montajı kendim yaptım. Ekran süresini paylaşmak istedim.

174322EF-C352-4F26-BC93-C288AA188379.png

5619B820-9C05-4729-B66C-6722394B3E60.png

39EA2EDD-749C-4424-A599-BAD984FA377D.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende iPhone 6s'de standart pil kapasitesi 1715mAh olmasına rağmen gittim 2040mAh lık bir pil aldım. Orijinal sıfır pilden en az 1 buçuk saat daha fazla gittiğini söyleyebilirim.
Evet , 1,5 - 2 saat daha fazla performans veriyor. Benim telefon küçücük 6 saat ekran süresi verdi.

iPhone 5S e 1800 mAh almıştım taktırdım orijinal ile bir fark olmadıgını söyleyebilirim 1 seneyi geçti taktıralı tek eksisi gördüğüm kadarı ile orijinal göre biraz geç doluyor. 2010 mah çıkmış şimdide cihazımı değiştirmecek olsaydım 2010 mah alır takardım genede belki alırım kalır kenarda

iPhone 5S e 1800 mAh almıştım taktırdım orijinal ile bir fark olmadıgını söyleyebilirim 1 seneyi geçti taktıralı tek eksisi gördüğüm kadarı ile orijinal göre biraz geç doluyor. 2010 mah çıkmış şimdide cihazımı değiştirmecek olsaydım 2010 mah alır takardım genede belki alırım kalır kenarda
Yok , ben pilin geç dolma sorununu yaşamadım.Fakat birçok kere bu sorun dile getirilmiş.Şimdilik herşey benim açımdan iyi gitmekte.

Yok, ben pilin geç dolma sorununu yaşamadım. Fakat birçok kere bu sorun dile getirilmiş. Şimdilik her şey benim açımdan iyi gitmekte.

Tabii cihazın çıkış senesini de göz önünde bulunduracak olursak 2013'de çıkmış biri biri 2016 yani normal böyle şeyler bende iPhone SE alacaktım çevremde sorun yaşayanlar oldugu için vazgeçip 5S aldım kasasını sevdigim için keşkede SE'yi alsaydım.

Aslında ben orjinal şarj ekipmanını kullanmıyorum.Arkadaşıma ait şarj ekipmanını aldım. Syrox şarj başlığı ve markasını bilmediğim 2.4A kablo var.Çok hızlı şarj olduğunu söyledi ve gerçekten hızlı şarj ediyor.Bundandır herhalde diye düşünüyorum.

Bu bataryaları uzun süre kullananlar var mı? 6 aydan sonra pil durumu %70'lere iniyor diyorlardı.
Deji satmış olduğu batarya için 1 yıl garanti veriyor.Pil sorunu yaşayan kullanıcıların batarya değişimi yapan firma olarak biliniyor.O söylediğiniz sorunun yaşanması durumunda ürünü değiştireceklerini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı