iPhone 7 Plus iOS 11'e geçilir mi?

appleuser

Decapat
Bugün iPhone 7 Plus 32 GB alıcam ve bu cihaz iOS 10 ile bana gelecek. Sizce iOS 11'e geçmeli miyim? A10 işlemci ve 3 GB RAM yeterli olur diye düşünüyorum hız konusunda. Sadece bu batarya sıkıntıları hakkında beni biraz aydınlatın istiyorum birisi geliyor telefon çok hızlı batarya mükemmel birisi geliyor telefonum berbat oldu nasıl geri dönerim? Geçmeli miyim geçmemeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Beta sürümlere geçmedikçe geri dönüş yapamazsınız. iOS 11 ise iPhone 7'lerde gayet iyi durumda. Plus'larda ise batarya ile ilgili şikayetiniz olmayacaktır. Geçebilirsiniz.

Geçebilirsiniz, ben de iPhone 7 Plus cihazımda kullanıyordum, hiçbir eski yanını görmedim ne bataryada ne de farklı bir şeyinde.
Önemli farklı bir konuda var cihazın batarya ömrü benimkisi %95'di eğer ikinci el alıyorsanız dikkat etmelisiniz batarya ömrüne her ne kadar Beta sürüm bile olsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
İOS 10’da kalın. Sonra İOS 12 tam sürüm yayınlandığında 12 yükleyin. Hatta isterseniz beta 12 bile yükleyebilirsiniz. İOS 12 11’den bin kat daha iyi. 11’de pil su gibi gidiyor.

Butun guvenlik aciklarinin kapatilmasi icin en guncel surume gecmeni oneririm. iPhone 7 Plus hâlâ gayet iyi bir telefon, yavaslama, kasma, pil sorunu olmayacaktir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı